Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Memoriál Josefa Kycelta
Po sobotním Turnaji o pohár starosty města pro neregistrované (nesoutěžící) hráče, kterého se zúčastnilo 47 hráčů. V neděli 30.12.2018 se uskutečnil v chlumecké sokolovně Memoriál Josefa Kycelta ve dvouhře a čtyřhře stolních tenistů. Soutěž je věnována památce chlumeckého sportovce, který nás opustil v březnu roku 2010. Byl spoluzakladatelem oddílu stolního tenisu v r.1959, dlouholetým hráčem, trenérem a rozhodčím. Staral se o oddíl, byl předsedou Okresního svazu stolního tenisu HK, mnoho práce odvedl v TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou i jako zastupitel města. V roce 1982 se mu podařilo vybudovat hernu v půdním prostoru chlumecké sokolovny. Zde také při mistrovském zápase opustil stolní tenisty a své nejbližší.

Vlastní turnaj se hrál v sále chlumecké sokolovny a v její herně celkem na 7 stolech za účasti 33 registrovaných hráčů. Pro nasazování hráčů byl využit mezinárodní žebříček ELO. Dvouhra se hrála kombinovaným systémem. Nejprve se v osmi nalosovaných skupinách hrálo každý s každým. Prví dva hráči postoupili do finále o 1. - 17. místo, kde se hrálo vyřazovacím systémem na jednu porážku. Zbývající hráči pokračovali obdobně o 18. - 33. místo. Čtyřhry se hrály pouze vyřazovacím systémem na jednu porážku. Čtyřher se zúčastnilo celkem 16 dvojic. Obě soutěže byly hrány na tři vítězné sety.

Umístění kategorie dvouher: 1. Jiří Mrázek (DTJ HK) 2. Petr Kycelt (Chlumec n. C.) 3. Petr Hradecký (AFK Nymburk) 4. Jan Ornst (Stěžery) 5. - 8. Šmidrkal (Nová Paka), Pugzik (DTJ HK), Trojan (DTJ HK), Regimon (Městec Králové) Dále se chlumečtí hráči umístili následovně: 9. - 17. Jakub Kycelt, Martin Kycelt, Roman Šedivý, Josef Jiřička 20. - 21. Jan Havlín 22. - 25. Jan Koníček, Michal Leden 26. - 33. Lukáš Kycelt, Zdeněk Veselý

Umístění kategorie čtyřher: 1. Jan Šmidrkal, Martin Doležal (Nová Paka, Kolín) 2. Luděk Trojan, Antonín Pugzik (DTJ HK) 3. Petr Kycelt, Jakub Kycelt (Chlumec n. C.) 4. Stanislav Jurička, Milan Kynčl (Nový Bydžov)
http://www.chlumeckypingpong.com/images/photoalbum/album_22/img_20190105_113554_t2.jpg
Kycelt M dne 05.01.2019 · V žádné kategorii · 0 Komentářů · 2177x Přečteno ·Tisk
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Umistěni A týmu / Divize
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži 1.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J