Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Memoriál Josefa Kycelta 30.12.2017
V sobotu 30.12.2017 se pak uskutečnil v chlumecké sokolovně Memoriál Josefa Kycelta ve dvouhře stolních tenistů.Soutěž je věnována památce chlumeckého sportovce , který nás opustil v březnu 2010.Byl spoluzakladatelem oddílu stolního tenisu v r.1959, dlouholetým hráčem , trenérem a rozhodčím.Staral se o oddíl,byl předsedou okresního svazu stolního tenisu,mnoho práce odvedl v TJ i jako zastupitel města.V roce 1982 se mu podařilo vybudovat hernu v půdním prostoru chlumecké sokolovny.Zde také při mistrovském zápase opustil stolní tenisty a své nejbližší.
Vlastní turnaj se hrál v sále chlumecké sokolovny a v její herně celkem na 7 stolech za účasti 28 registrovaných hráčů z Chlumce a dalších míst ( Hradec Králové, Městec Králové , Nový Bydžov , Heřmanův Městec , Pardubice , Velký Osek , Žehuň a Stěžery ).Pro nasazování hráčů byl poprve použit bodový systém ELO.
Dvouhra se hrála kombinovaným systémem .Nejprve se v 7 skupinách hrálo při 4 účastnících každý s každým.Prví dva hráči postoupili do finále o 1.-14.místo,kde se hrálo vyřazovacím systémem na 1 porážku.Zbývající hráči pokračovali obdobně o 15.-28. místo.Celkem tak bylo odehráno 69 dvouher a soutěž byla doplněna o soutěž čtyřher.Ta se hrála vyřazovacím systémem na 1 porážku.Zde bylo odehráno ještě 11 utkání při 12 účastnících.Obě soutěže byly hrány na 3 vítězné sety.
Konečné pořadí dvouhry mužů :
1. Doležal Martin Sokol Velký Osek 2. Mrázek Jiří DTJ HK 3. Kycelt Petr Sokol Chlumec n.C. 4. Kynčl. Milan Jiskra N.Bydžov 5.-8. Regimon Tomáš SK Městec Králové Vlášek Vladimír Jiskra N.Bydžov Kycelt Martin Sokol Chlumec n.C. Pugzik Antonín DTJ HK 9.-14. Loskot Stěžery , Kubica nereg.HK,Šedivý S.Chlumec ,Jurtička st. J.N.Bydžov , Pilný nereg.HK,Trojan DTJ HK 15. Vidra J.N.Bydžov 16. Jiřička S.Chlumec 17.-18. Adamčík TTC Žehuň , Kycelt Jakub S Chlumec 19.-22. Veselý S.Chlumec , Leden S.Chlumec , Skohoutil P. J.H.Městec , Jurička ml. J.N.Bydžov 23.-28. Skohoutil J. H.Městec , Zemánek STK Pce , Koníček S.Chlumec , Mrštík nereg. HK, Ulrich STK Pce , Zelenka nereg. Chlumec
Ve finále o 1.-2.místo vyhrál Doležal nad Mrázkem 3-1 , o 3.místo pak zvítězil Kycelt Petr nad Kynčlem 3-0 .
Konečné pořadí čtyřhry nužů :
1. Trojan - Pugzik DTJ HK 2. Jurička st. - Kynčl J.N.Bydžov 3.-4. Kycelt M. - Regimon S.Chlumec - SK Městec Král. Doležal - Adamčík S.V.Osek - TTC Žehuň. . 5.-8. Šedivý - Jurička ml. S.Chlumec - J.N.Bydžov Mrázek - Leden DTJ HK - S. Chlumec Vlášek - Vidra J.N.Bydžov Skohoutil st.-Mrštík J.H.Městec - nereg. HK 9. -12. Loskot - Bulíček S.Stěžery - S.Chlumec Kubica - Skohoutil ml. nereg.HK - J.H.Městec Kycelt Pavel a Petr S.Chlumec Kycelt Jakub - Veselý S.Chlumec
Finále vyhrála dvojice Trojan - Pugzik nad Juričkou st.s Kynčlem po boji 3-2 . V semifinále získaly společné 3.-4.místo dvojice Doležal - Adamčík a Kycelt Martin - Regimon.
Při závěrečném hodnocení obdrželi prví 3 hráči poháry od města Chlumec n.C., , všichni účastníci pak dostali věcné ceny od města a chlumeckých sponzorů. Pořadatel děkuje starostovi města a a ostatním sponzorům za odměnění hráčů.
O občerstvení se po oba dny zdárně postarali členové pořádájícího oddílu s vynikajícím gulášem.Všichni přítomní byli s hrou a prostředím spokojeni a určitě přijedou příště do Chlumce n.C. znovu.
http://www.chlumeckypingpong.com/images/photoalbum/album_17/img_1542_t2.jpg
Kycelt M dne 01.01.2018 · V žádné kategorii · 0 Komentářů · 3078x Přečteno ·Tisk
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Umistěni A týmu / Divize
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži 1.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J