Jméno:    Heslo: 
Registrovat | Stracené Heslo

SPONZOŘI



FOTKY


video video video video

VIDEA


video video video video

ZAPASY

Baráž Chlum. B6:10Úpice B
Baráž Chlum. B10:3Úpice B
XX:YY
XX:YY
Kategorie novinek
Novinky

Kategorie: Novinky
Počet položek: 34
Jakub Kycelt sklidil neuvěřitelný úspěch v rámci České republiky
Kroužek stolního tenisu
Béčko porazilo Bydžov C
Začátek nové sezony
Ačko zvítězilo nad Novou Pakou a Hostinném
Áčko prohra i výhra
Začínáme trénovat
Aáčko i Béčko dnes bez výhry.
17.1.2014
Víkendové zápasy 10.1.2015
Zeny

Kategorie: Zeny
Počet položek: 0
Tato kategorie je prázdná.
A KP2

Kategorie: A KP2
Počet položek: 8
Áčko doma dvakrát vyhrálo
Začátek sezony pro A tým
Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Chlumec n.C. A 9:9
Áčko prohra i výhra
Áčko dvakrát zvítězilo
24.1.2015
Dvě jasné výhry na konec sezóny pro áčko
Áčko soupeřům odpor nekladlo
B OP1

Kategorie: B OP1
Počet položek: 9
DTJ Hradec Králové "G" - Sokol Chlumec n.C. B 10:8
Sokol Chlumec n.C. B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 "G" 8:10
Béčko vyhrálo v Převýšově
Chlumec B - Stěžery C 16:6
SK Integra HK vs Chlumec B
Chlumec B VS TJ Sokol PP Hradec Králové 2 "H" 13:5
Béčko Winning and losing :P
2x prohra
Béčko doma podlehlo Bydžovu
C OP2

Kategorie: C OP2
Počet položek: 4
Chlumec Cé vyhrál nad Převýšovem 10:8
Céčko porazilo borce ze Stěžer
12. 12. 2014 18:00 TJ Jiskra Nový Bydžov B - TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C 14:4
C tým porazil Kosice
Nekategorizované novinky
Počet položek: 53
Výlet na Hrádek u Nechanic
Jakub a Lukáš uspěli na bodovacích turnajích
Lukáš Kycelt měl úspěšný víkend na krajských přeborech
Memoriál Josefa Kycelta
Turnaj o pohár starosty města
Pozvánka na turnaj
Zakončení sezony 17/18
Nové dresy
Postup béčka do kraje
Memoriál Josefa Kycelta 30.12.2017
Krajská soutěž 1. třídy
1.TJ Jičín22 59
2.DTJ-Slavia Hr. Králové E22 58
3.Baník Vamberk22 57
4.TJ Dvůr Králové n.L.22 52
5.Sokol České Meziříčí22 52
6.Tatran Hostinné B22 46
7.Sokol Nemyčeves22 40
8.Sokol Chlumec n.C.22 38
9.Jiskra Nový Bydžov22 35
10.TTC Nové Město n.M.22 34
11.Sokol Jar.-Josefov 2 C22 34
12.Jiskra Jaroměř B22 23
Krajská soutěž 2. třídy
1.Sparta Úpice A22 62
2.TJ Lázně Bělohrad22 55
3.Salamandr Hr. Králové22 54
4.DTJ Hradec Králové F22 47
5.Tatran Hostinné C22 46
6.TJ Nová Paka B22 45
7.Jiskra Hořice22 43
8.TJ Jičín B22 42
9.Sokol Stará Paka B22 38
10.Sokol Chlumec n.C. B22 34
11.TTC KB Vrchlabí B22 32
12.Sokol Stěžery C22 29
Regionální přebor 1.třídy
1.TJ Sokol Stěžery D12 36
2.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G12 26
3.TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C12 19
4.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H12 15
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Zatím ještě nebyly zaslány žádné zprávy.
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J Code: Josef J