Jméno:    Heslo: 
Registrovat | Stracené Heslo

SPONZOŘI



FOTKY


video video video video

VIDEA


video video video video

ZAPASY

Chlumec C10:8Roškopov A
Chlumec B10:3Chomutice
Chlumec A10:8Vamberk
Chlumec C10:8Železnice B
Béčko doma podlehlo Bydžovu
B OP1

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ: Sokol Chlumec n.C. B VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ: Jiskra Nový Bydžov A  
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna v podkroví sokolovny, Kozelkova 26/IV. Dne: 18. 10. 2014 09:00
Celkový výsledek: Bodů Sad Míčků Vítěz
6 : 10 26 : 34 543 : 580 Jiskra Nový Bydžov A

Jednotlivé výsledky:
č. Hráči poř. oddílu Hráči host. oddílu Výsledek hry Sady Body
1. Šustr Michal
Skřivan Jaroslav
Jurička Stanislav
Mrázek Vladimír
-9 -9 -6     0 3 - /
2. Kycelt Petr
Jiřička Josef
Vidra Milan
Kynčl Milan
8 -5 9 9   3 1 / -
3. Jiřička Josef Jurička Stanislav 8 -10 8 -9 -8 2 3 - /
4. Skřivan Jaroslav Kynčl Milan 10 -4 11 12   3 1 / -
5. Kycelt Petr Vidra Milan -10 6 -8 -4   1 3 - /
6. Šustr Michal Mrázek Vladimír -5 9 9 10   3 1 / -
7. Skřivan Jaroslav Jurička Stanislav 5 -9 -8 6 -9 2 3 - /
8. Kycelt Petr Kynčl Milan 6 5 -6 5   3 1 / -
9. Šustr Michal Vidra Milan 6 9 7     3 0 / -
10. Jiřička Josef Mrázek Vladimír -5 -4 -4     0 3 - /
11. Kycelt Petr Jurička Stanislav -10 -6 -11     0 3 - /
12. Šustr Michal Kynčl Milan -7 -1 -5     0 3 - /
13. Jiřička Josef Vidra Milan -8 -10 5 -10   1 3 - /
14. Skřivan Jaroslav Mrázek Vladimír -6 -9 1 -7   1 3 - /
15. Šustr Michal Jurička Stanislav 8 7 8     3 0 / -
16. Jiřička Josef Kynčl Milan -10 10 -10 -7   1 3 - /
17. Skřivan Jaroslav Vidra Milan                  
18. Kycelt Petr Mrázek Vladimír                  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry 1 1 čtyřhry 1 1
Jiřička Josef 0 4 Jurička Stanislav 3 1
Skřivan Jaroslav 1 2 Kynčl Milan 2 2
Kycelt Petr 1 2 Vidra Milan 2 1
Šustr Michal 3 1 Mrázek Vladimír 2 1

Josef J dne 19.10.2014 V B OP1 · Tisk
Krajská soutěž 1. třídy
1.Jiskra Nový Bydžov3 9
2.TTC KB Vrchlabí3 8
3.TJ Dvůr Králové n.L.3 8
4.DTJ-Slavia Hr. Králové D3 7
5.Baník Vamberk3 7
6.Sokol PP Hr. Králové 2 E3 7
7.Sokol Chlumec n.C.3 5
8.Sokol Stěžery B3 5
9.Sokol České Meziříčí3 5
10.Sparta Úpice3 5
11.Tatran Hostinné D3 3
12.Sokol Nemyčeves3 3
Krajská soutěž 2. třídy
1.Salamandr Hr. Králové5 13
2.TJ Jičín B5 10
3.TJ Lázně Bělohrad3 9
4.Sokol Chlumec n.C. B3 9
5.Jiskra Hořice5 8
6.DTJ-Slavia Hr. Králové E5 8
7.TJ Nová Paka B3 7
8.TJ Dvůr Králové n.L. B3 5
9.Sokol Chomutice3 5
10.Sokol Jar.-Josefov 2 C3 5
11.TTC KB Vrchlabí B3 5
12.TJ Trutnov - Poříčí3 4
Regionální přebor muži 3.třída
1.TJ Jiskra Hořice C2 6
2.TJ Sokol Chlumec C2 6
3.TJ Sokol Úbislavice2 5
4.TJ Sokol Nemyčeves C2 5
5.TJ Lázně Bělohrad D2 4
6.TJ Sokol Roškopov A2 4
7.TJ Jičín E2 4
8.TJ SOKOL Stará Paka C2 4
9.TJ TK Žlunice A2 3
10.TJ Sokol Rovensko B2 3
11.TJ Sokol Železnice B2 2
12.SK Miletín B2 2
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Zatím ještě nebyly zaslány žádné zprávy.
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J Code: Josef J