FOTKY

video video video

VIDEA

Memoriál Josefa Kycelta
Po sobotním Turnaji o pohár starosty města pro neregistrované (nesoutěžící) hráče, kterého se zúčastnilo 47 hráčů. V neděli 30.12.2018 se uskutečnil v chlumecké sokolovně Memoriál Josefa Kycelta ve dvouhře a čtyřhře stolních tenistů. Soutěž je věnována památce chlumeckého sportovce, který nás opustil v březnu roku 2010. Byl spoluzakladatelem oddílu stolního tenisu v r.1959, dlouholetým hráčem, trenérem a rozhodčím. Staral se o oddíl, byl předsedou Okresního svazu stolního tenisu HK, mnoho práce odvedl v TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou i jako zastupitel města. V roce 1982 se mu podařilo vybudovat hernu v půdním prostoru chlumecké sokolovny. Zde také při mistrovském zápase opustil stolní tenisty a své nejbližší.

Vlastní turnaj se hrál v sále chlumecké sokolovny a v její herně celkem na 7 stolech za účasti 33 registrovaných hráčů. Pro nasazování hráčů byl využit mezinárodní žebříček ELO. Dvouhra se hrála kombinovaným systémem. Nejprve se v osmi nalosovaných skupinách hrálo každý s každým. Prví dva hráči postoupili do finále o 1. - 17. místo, kde se hrálo vyřazovacím systémem na jednu porážku. Zbývající hráči pokračovali obdobně o 18. - 33. místo. Čtyřhry se hrály pouze vyřazovacím systémem na jednu porážku. Čtyřher se zúčastnilo celkem 16 dvojic. Obě soutěže byly hrány na tři vítězné sety.

Umístění kategorie dvouher: 1. Jiří Mrázek (DTJ HK) 2. Petr Kycelt (Chlumec n. C.) 3. Petr Hradecký (AFK Nymburk) 4. Jan Ornst (Stěžery) 5. - 8. Šmidrkal (Nová Paka), Pugzik (DTJ HK), Trojan (DTJ HK), Regimon (Městec Králové) Dále se chlumečtí hráči umístili následovně: 9. - 17. Jakub Kycelt, Martin Kycelt, Roman Šedivý, Josef Jiřička 20. - 21. Jan Havlín 22. - 25. Jan Koníček, Michal Leden 26. - 33. Lukáš Kycelt, Zdeněk Veselý

Umístění kategorie čtyřher: 1. Jan Šmidrkal, Martin Doležal (Nová Paka, Kolín) 2. Luděk Trojan, Antonín Pugzik (DTJ HK) 3. Petr Kycelt, Jakub Kycelt (Chlumec n. C.) 4. Stanislav Jurička, Milan Kynčl (Nový Bydžov)
Kycelt M dne 05.01.2019 · V žádné kategorii · 0 Komentářů · 2135x Přečteno ·Tisk