video video video

VIDEA

Nekompletní áčko venku bohužel body nevydolovalo
Novinky

První zápasy na půdě soupeřů jsme absolvovali až po pěti doma odehraných zápasech. Cestovali jsme do Libchyně a Nového Města.
Naše výchozí podmínky nebyly nejlepší, museli jsme se obejít bez Jirky Mrázka, který letos hraje parádně a jeho body jsou v zápisech sakra znát. Využili jsme tak opět služeb Honzy Votíka z Poděbrad, který u nás nastupuje na střídavý start.

Libchyně - Chlumec 10:2

V Libchyni, která nastoupila v kompletní sestavě, jsme bohužel dostali pěkně naloženo. Po dvou těsně prohraných čtyřhrách se podařilo bodovat pouze Michalovi proti Machovi. Na jeho bod nikdo další v první sériii nedokázal navázat. O korekci stavu se postaral opět až Michal. Domácí si tak pohodlně dokráčeli pro 3 cenné body do tabulky. V malé herně se nám až na zmiňovaného Michala nikomu nedařilo a zaslouženě jsme již v 11:15 objednávali oběd.

Body našich: Cudlín 2/3, V. Mrázek a Votík 0/2, Pavel Kycelt 0/3.
Body domácích: Ducháč 3,5/3, Matouš 3,5/3, Janko 1,5/2, Mach 1,5/2.

Nové Město n/M. - Chlumec 10:8

Odpoledne náš výkon snesl přísnější měřítka. Nabitý domácí celek se nám podařilo slušně potrápit. Hned v úvodu se nám podařilo domácím odskočit na pár bodíků. Pavel s Michalem ovládli debl a hned poté i své úvodní dvouhry. Michal si poradil se Šrůtkem a Pavel snadno přehrál Koukolu. Šťastného bodíka urval i Vláďa proti Bínovi. Prohrál až Honza Votík s jedničkou domácích Martinkem.
Druhá série byla také povedená. Michal přejel Koukolu a Pavel přetavil dopolední mizérii v další vítězství, tentokrát nad Bínem. Bohužel Vláďa ani Honza proti Martinkovi resp. Šrůtkovi nebodovali. Vedli jsme ale stále 6:4.
Další zářez na svou pálku si připsal Michal, který udolal Bína. Nutno dodat, že jeho veletoče v pátém setu nás ale stály hodně nervů (7:0, 10:4, 10:11, 14:12). Za domácí opět snížil Martinek. Śkoda, že poté Vláďa v pěti setech podlehl Šřůtkovi. Honza navíc nestačil na Koukolu a domácí srovnali stav.
Michalova šňůra skončila až pětisetovou porážkou s přesným Martinkem. Za nás ovšem srovnával Pavel, který povedené odpoledne dovršil výhrou se Šrůtkem.
Poslední dvě dvouhry tak rozhodovaly. V době kdy Honza dohrál svůj nepovedený zápas s Bínem, Vláďa dotáhl zápas s Koukolou do pátého setu. Poslední set tak rozhodoval o dělbě bodů. Bohužel zaspal začátek a manko již nedohnal a domácí celek se mohl radovat z vydřeného vítězství 10:8.

Body našich: Cudlín a Pavel Kycelt 3,5/4, V. Mrázek 1/4, Votík 0/4.
Body domácích: Martínek 4,5/4, Koukola a Šřůtek 2/4, Bín 1,5/4.

Hrůznou sérii pěti porážek v řadě musíme zastavit hned v dalším kole, kdy nás čekají nováčci soutěže z Lánova a Poříčí.