Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Dvě jasné výhry na konec sezóny pro áčko
A KP2

V sobotu jsme hráli poslední letošní zápasy, ve kterých jsme hostili týmy Trutnov-Poříčí a Rtyni v Podkrkonoší. Celý den jsme hráli v sestavě bratři Mrázkové, Michael Cudlín a Tomáš Regimon, který zaskakoval za Jirku Pilného.

Chlumec - Trutnov-Poříčí 10 - 2

Soupeř přijel v sestavě Adam Tuček, Vašíček, Libnar a Hladík.
Vstup do utkání nám vyšel výboně, Jirka a Vláďa Mrázkovi porazili Libnara s Hladíkem a i druhý pár Michal s Tomášem zvítězili, kdy si připsali cenný skalp dvojice Tuček-Vašíček. Stav 2-0.

V první sérii jsme své vedení ještě navýšili. Michal přehrál Libnara, Vláďa si poradil s Hladíkem, Tomáš si sice vylámal zuby na zkušeném Vašíčkovi, ale Jirka poté dotáhl k vítězství 3-2 zápas s Tučkem. Stav 5-1 pro nás.

V nastoleném tempu jsme pokračovali i v další sérii. Vláďa sice prohrál s Libnarem, ale Tomáš si výhrou 3-2 nad Hladíkem připsal svůj premiérový bod v KP1. Další body na naší stranu přidali Jirka po výhře nad Vašíčkem a Michal, který udolal 3-2 Tučka. Stav 8-2.

Zápas jsme ukončili hned ve třetí sérii. Tomáš si připsal další výhru, když porazil 3-1 Libnara a utkání ukončil Jirka, který odvrátil Hladíkovi několik mečbolů a vyhrál 16-14 v páté sadě. Jirku jistil ještě Michal, který vedl nad Vašíčkem 2-0. Celkový stav 10-2.

Po konci zápasu se Jirka dověděl, že z KP1 padají tři celky a tedy, že i náš dopolední soupeř sestupuje. Klukům jsme tedy popřáli brzký návrat do KP1.

Body domácích: Jirka Mrázek 3,5/3,5; Cudlín 2,5/2,5; Regimon 2,5/3,5; Vláďa Mrázek 1,5/2,5.
Body hostů: Vašíček 1/2,5; Libnar 1/3,5; Tuček 0/2,5; Hladík 0/3,5.

Chlumec - Rtyně "B" 10 - 2

Odpoledne k nám přijel oslabený tým Rtyně v Podkrkonoší. Hosté byli pouze ve třech a to v sestavě Dědek, Valta a Klimeš.

Čtyřhru hráli jen bratři Mrázkové a proti Valtovi s Klimešem dokázali vyhrát. Druhá čtyřhra kontumačně pro nás. Stav 2-0.

V první sérii dokázal do hosty bodovat pouze Dědek, který porazil Tomáše. Za nás vyhrál Michal i Vláďa, kteří porazili Valtu, respektive Klimeše. Stav 5-1 pro nás.

Druhá série skončila obdobně, bod získat pro hosty zase pouze Dědek, když porazil Vláďu. V dalších zápasech Tomáš udolal Valtu a Jirka porazil Klimeše. Stav 8-2.

Utkání jsme stejně jako dopoledne ukončili ve třetí sérii. Vláďa porazil Valtu a Jirka do té doby neporaženého Dědka. Celkový stav 10-2.

Body domácích: Jirka Mrázek 2,5/2,5; Vláďa Mrázek 2,5/3,5; Cudlín 1/1, Regimon 1/2 + 3x wo.
Body hostů: Dědek 2/3; Valta 0/3,5; Klimeš 0/2,5.

Sezónu jsme zakončili na pěkném třetím místě, což před začátkem sezóny asi nikdo nečekal (loni jsme byli třetí od konce). Všem hráčům, kteří za A tým nastoupili patří dík.

pedro dne 31.03.2014 V A KP2 · Tisk
Umistěni A týmu / Divize
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži 1.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J