Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Áčko soupeřům odpor nekladlo
A KP2

V sobotu jsme vyrazili v sestavě bratři Mrázkové, Jirka Pilný a Martin Kycelt (záskok za Michala Cudlína, který měl rýmičku) do Nové Paky a Jičína, tedy k celkům z čela tabulky.

Nová Paka - Chlumec 10 - 1

Souboj druhého se třetím týmem tabulky vyrovnané utkání nenabídl a domácí v sestavě Knap, Šmidrkal, Kazda a Luňák nám povolili uhrát pouze jeden bodík.

Po čtyřhrách jsme hned prohrávali 0-2, Jirka a Vláďa Mrázkové nedokázali dotáhnout do konce několikrát slibně rozehrané sety a prohráli s Luňákem a Kazdou 0-3, Jirka Pilný a Martin na Knapa se Šmidrkalem také nestačili a prohráli 0-3. Stav 2-0 pro domácí.

První série nám hrubě nevyšla, Jirka Mrázek místo vedení 2-0 na sety úplně provařil koncovku druhého setu, čímž nechal Knapa rozehrát a nakonec v pěti setech prohrál, na druhém stole oplatil domácí Luňák prohru Pilňochovi a vyhrál 3-1. Vláďa ani Martin na své soupeře nestačili a oba prohráli 0-3 s Kazdou, respektive se Šmidrkalem. Stav 6-0 pro domácí.

Aspoň nějakou důstojnost nám zajistil Jirka Mrázek, který v pěti setech udolal domácího snajpra Luňáka. Zbytek série ale již patřil domácím, Pilňoch prohrál s Kazdou, Vláďa se Šmidrkalem a Martin s Knapem. Stav 9-1 pro domácí.

Domácí zápas dlouho neprodlužovali a desátý bod přidal hned v zápětí Kazda, kterému to Jirka moc neztížil. Na vedlejším stole si ještě Jirka Pilný se Šmidrkalem dohráli zápas, 3-1 vyhrál domácí hráč. Konečný stav 10-1 pro domácí.

Body domácích: Kazda 3,5/3,5; Šmidrkal 2,5/2,5 + 1/1 mimo zápis, Knap 2,5/2,5; Luňák 1,5/2,5.
Body hostů: Jirka Mrázek 1/3,5; Pilný 0/2,5 + 0/1 mimo zápis; Vláďa Mrázek, Martin Kycelt 0/2,5.

Po dobrém obědě, na který jsme měli opravdu hodně času, jsme se přesunuli do Jičína, kde jsme chtěli hrát důstojnější roli.

Jičín - Chlumec 10 - 4

Domácí byli bez své jedničky Kříže, který byl pouze v roli kauče, ale i tak proti nám byla připravena hned pětice hráčů - Červenka, Gebauer, Soukup, Sebera a Fejtek.

Čtyřhry nám opět nevyšly. Bratři Mrázkové po nemastném výkonu podlehli materiálovým Seberovi a Fejtkovi 1-3. Jirka Pilný s Martinem hráli proti nejlepšímu páru soutěže Červenka, Soukup a také odešli poraženi. Stav 2-0 pro domácí.

První bod jsme oproti dopoledne přidali již v první sérii, Jirka Mrázek porazil 3-0 Fejtka. Výborně měl zápas rozehraný i Pilňoch, ale proti Seberovi mu nestačilo vedení 2-0 na sety, následné vedení v koncovkách ani 2 mečboly v pátém setu při svém podání za stavu 10-8, takže z toho byla nakonec prohra 2-3. Do pátého setu se dostal i Vláďa proti Červenkovi, ale v něm byl aktivnější domácí hráč, takže prohra 2-3. Martin sehrál pěkný zápas se Soukupem, ale na výhru to nestačilo, prohra 1-3. Stav 5-1 pro domácí.

Jirka na naší stranu přidal bod po výhře na koncovky nad Seberou. Pilňoch po pěkném výkonu porazil 3-0 Červenku, čímž mu oplatil domácí porážku. Naši "megasérii" výher neprodloužil Vláďa, který na Soukupa neměl recept. Martin výborně začal zápas proti Fejtkovi a ujal se vedení 2-0 na sety, soupeř pak ale zpřesnil hru, byl aktivnější a nakonec se mu podařilo utkání otočit, škoda. Stav 7-3 pro domácí.

V následujícím zápase potvrdil Jirka, že mu Červenkova hra vyhovuje a zvítězil 3-0. Jirka Pilný si věřil na Soukupa, ale dnes na něj hru bohužel neměl a prohrál 1-3. Vláďa nastoupil proti Gebauerovi, který vystřídal Fejtka. Soupeř využívá jeden z mnoha signálů, které na Vláďu platí (nemůžeme být konkrétnější, abychom budoucím soupeřům neradili) a byla z toho Vláďova prohra 0-3. Sérii i celé utkání ukončil zápas Martina se Seberou, Martin prohrál 0-3. Konečný stav 10-4 pro domácí.

Body domácích: Soukup 3,5/3,5; Sebera 2,5/3,5; Fejtek 1,5/2,5; Červenka 1,5/3,5; Gebauer 1/1.
Body hostů: Jirka Mrázek 3/3,5; Pilný 1/3,5; Vláďa Mrázek, Martin Kycelt 0/3,5.

Po tomto dvojzápase jsme se propadli až za Jičín na čtvrté místo, ale horší již skončit nemůžeme. Poslední zápasy nás čekají za tři týdny 29.3., kdy doma přivítáme týmy Trutnov-Poříčí a Rtyni v Podkrkonoší.

pedro dne 09.03.2014 V A KP2 · Tisk
Umistěni A týmu / Krajský přebor 1.třídy
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži II.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J