Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Vydřená výhra áčka

V sobotu jsme doma přivítali tým Sokola Hradec Králové "E". My začali v klasické sestavě, hosté se dostavili ve složení Kačer, Pleskač, Hýbl a Bohdanecký.

Chlumec - Sokol HK "E" 10 - 8

Po čtyřhrách byl stav vyrovnaný, Jirka a Vláďa Mrázkovi po bídném výkony utrpěli výhru nad Hýblem a Bohdaneckým 3-1 a Michal s Pilňochem promarnili proti Pleskačovi s Kačerem vedení 2-0 na sety i vedení 7-1 v páté sadě a prohráli 2-3. Stav 1-1.

V první sérii nám soupeř odskočil, Vláďa nestačil na Kačera, Michal prohrál 2-3 s Pleskačem, kdy nedotáhl vedení 7-3 v pátém setu, Jirka Pilný si za celé tři sety nedokázal poradit s Hýblovým podáním a prohrál 0-3, a tak jedinou výhru zaznamenal až Jirka Mrázek nad mladým Bohdaneckým. Stav 2-4.

Vyrovnat jsme zvládli ve druhé sérii. Nejdříve sice opět v pěti setech prohrál Michal, tentokrát s Kačerem, ale poté následovaly výhry Pilňocha nad Pleskačem, Jirky nad Hýblem a Vládi nad Bohdaneckým. Stav 5-5.

Po třetí sérii jsme již vedli. Jirka Pilný vydřel s Kačerem výhru 3-2, kdy musel odvracet i tři mečboly, Jirka Mrázek porazil 3-1 Pleskače, Vláďa poté nestačil na Hýbla, ale výhru nad Bohdaneckým přidal Michal, takže jsme vedli 8-6.

Devátý bod přidal Jirka výhrou 3-0 nad Kačerem, Vláďa následně prohrál s Pleskačem a nedařilo se ani Michalovi, který nestačil na Hýbla. Rozhodující zápas tedy proti sobě sehrál sokolský Bohdanecký proti Jendovi Havlínovi, který vystřídal Pilňocha, jež odjel na basket. Jenda těžkou roli zvládl a vybojoval výhru 3-2 a uzavřel tím celkové skóre na 10-8 pro nás.

Body domácích: Jirka Mrázek 4,5/4,5; Pilný 2/3,5; Vláďa Mrázek 1,5/4,5, Cudlín 1/4,5; Havlín 1/1.
Body hostů: Hýbl 3/4,5; Kačer a Pleskač 2,5/4,5; Bohdanecký 0/4,5.

Doma se nám tedy podařilo neztratit a držíme se v kontaktu s nejlepšími týmy. Dobře zahráli oba Jirkové a podržel nás Jenda, který přidal rozhodující 10. bod. Další zápasy hrajeme až za čtyři týdny a utkání to budou velmi náročná, vyjíždíme totiž do Nové Paky a Jičína, se kterými jsme doma poztráceli body za remízu a prohru.

pedro dne 09.02.2014 V žádné kategorii · Tisk
Umistěni A týmu / Divize
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži 1.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J