Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Áčko se vrátilo na vítěznou vlnu

V sobotu naše áčko hostilo na domácích stolech týmy Vamberka a Kostelce nad Orlicí. Celý den jsme hráli v klasickém složení - bratři Mrázkové, Michal Cudlín a Jirka Pilný.

Chlumec - Vamberk 10 - 5

Hosté přijeli v sestavě Vrkoslav, Valášek, Macháček a Podolka, takže jim chyběl Tauer, což nám situaci trochu usnadnilo.

Čtyřhry nám vyšly na výbornou. Jirka a Vláďa Mrázkovi porazili 3-1 Vrkoslava s Valáškem a Michal s Pilňochem nedali šanci Macháčkovi s Podolkou. Stav 2-0 pro nás.

První série skončila smírně, Vláďa nestačil na hostující jedničku Vrkoslava, Jirka Pilný na koncovky prohrál s Valáškem, Michal porazil 3-0 Macháčka a 3-1 zvítězil Jirka Mrázek nad Podolkou. Stav 4-2 pro domácí.

Smírně skončila i druhá série. Pilňoch si na Vrkoslava nepřišel a prohrál 0-3, výhru poté slavil Michal nad Valáškem i Jirka nad Macháčkem, Vláďovi poté bohužel dělal problém Podolkův servis a prohrál 1-3. Stav 6-4 pro domácí.

Odskočit soupeři se nám podařilo ve třetí sérii, Michal udolal v pěti setech Vrkoslava, Jirka 3-1 porazil Valáška, Vláďa sice v pěti setech podlehl Macháčkovi, ale sérii uzavřel Jirka Pilný výhrou 3-2 nad Podolkou. Stav 9-5 pro domácí.

První mečbol měl na pálce Jirka v zápase s Vrkoslavem a desátý bod přidal na naši stranu po výhře 3-1, kdy poslední set vyhrál po skóre 24-22. Jirku ještě jistil Vláďa, který stihl vyhrát 3-2 nad Valáškem. Konečný stav 10-5.

Body domácích: Jirka Mrázek 4,5/4,5; Cudlín 3,5/3,5; Pilný 1,5/3,5; Vláďa Mrázek 0,5/3,5 + 1/1 mimo zápis.
Body hostů: Vrkoslav 2/4,5; Macháček a Podolka 1/3,5; Valášek 1/3,5 + 0/1 mimo zápis.

Odpoledne k nám přijel v tradiční sestavě Balous, Kršiak, Malínský a Malík tým Kostelce nad Orlicí.

Chlumec - Kostelec n/O 10 - 4

Vstup do utkání nám vyšel na výbornou, když jsme vyhráli oba debly. Jirka a Vláďa Mrázkovi porazili 3-1 Balouse s Malínským a Michal s Pilňochem neztratili ani set proti Kršiakovi s Malíkem. Stav 2-0 pro domácí.

V první sérii za soupeře bodoval pouze Balous, který porazil Vláďu, zbytek série jsme již opanovali - Jirka Pilný vydřel v pěti setech výhru s Malínským, Michal porazil 3-0 Malíka a stejným poměrem vyhrál i Jirka nad Kršiakem. Stav 5-1.

Po druhé sérii jsme si vedení udrželi, Pilňoch hrál opět na pět setů, ale tentokráte odešel ze souboje poražen, radoval se Balous. Ve výborných výkonech pokračoval Michal, který neztratil ani set s Malínským. Výhru 3-0 si připsal následně i Jirka s Malíkem. Za soupeře pak kontroval Kršiak, který na koncovky porazil Vláďu. Stav 7-3.

Zápas jsme ukončili již ve třetí sérii. Michal sestřelil Balouse, Jirka porazil 3-1 Malínského, pak sice Vláďa podlehl Malíkovi, ale zápas ukončil Jirka Pilný výhrou nad Kršiakem. Celkový stav 10-4.

Body domácích: Jirka Mrázek, Cudlín 3,5/3,5; Jirka Pilný 2,5/3,5; Vláďa Mrázek 0,5/3,5.
Body hostů: Balous 2/3,5; Kršiak a Malík 1/3,5; Malínský 0/3,5.

Doma jsme si připsali dvě výhry a držíme se v kontaktu s čelem soutěže. Spolehlivé výkony předvádí Jirka Mrázek a Michalovi Cudlínovi nový potah parádně sednul. Daří se nám i čtřhry, tak doufejme, že nám to vydrží i ve zbytku sezóny. Následující jednozápas hrajeme na začátku února doma s hradeckým Sokolem, u kterého bude záležet, v jaké k nám přijede sestavě.

pedro dne 13.01.2014 V žádné kategorii · Tisk
Umistěni A týmu / Divize
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži 1.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J