Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Áčko sesazeno z čela soutěže

Uplynulou sobotu jsme vyrazili směr Libchyně, respektive Dvůr Králové nad Labem a očekávali jsme tuhé boje, vždyť doma jsme s těmito soupeři hráli na maximální počet zápasů.
Jelikož se náš zápas nekryl s žádným utkáním našeho béčka, tak s námi vyrazil i Michal Šustr.

Libchyně - Chlumec 9 - 9

Domácí proti nám nastoupili v klasické sestavě Matouš, Janko, Ducháč a Mach.

Po čtvyřhrách byl stav vyrovnaný když bratři Mrázkové porazili v pěti setech Janka s Matoušem, bohužel náš druhý pár Michal s Pilňochem prospali první dva sety a ztrátu již proti dvojici Ducháč, Mach nedohnali. Stav 1-1.

Domácím jsme odskočili hned v první sérii, Jirka Mrázek udolal v pěti setech Macha, Michal Cudlín nedal šanci Jankovi, Jirka Pilný otočil zápas s Ducháčem v pěti setech a prohrál pouze Michal Šustr, který nestačil na domácí jedničku Matouše. Stav 4-2 pro nás.

Dobře jsme začali i druhou sérii, Jirka v pěti setech přetlačil Janka a Michal Cudlín porazil 3-1 Ducháče. V ten moment jsme vedli již 6-2 a když Pilňoch vedl 2-1 na sety nad Matoušem a Michal Šustr 2-0 nad Machem, vypadalo to pro nás velmi dobře. Bohužel domácím borcům se podařilo oba zápasy otočit a snížili tak na 4-6.

Ve třetí sérii domácí vyrovnali, protože vyhrát se podařilo pouze Michalovi Cudlínovi, který porazil 3-1 Matouše. Jirka Mrázek si poprvé v sezóně neuhrál ani set a podlehl Ducháčovi, ani set si neuhrál i Pilňoch a 1-3 vyzrál i Janko na Michala Šustra. Stav 7-7.

Minimálně remízu jsme si zajistili třísetovými výhrami Jirky nad Matoušem a Michala Cudlína na Machem. Výhru nám tedy mohl zajistit buď Pilňoch nebo Michal Šustr. Bohužel ale Jirka dostal nařezáno od Janka a Michal nestačil v poměru 1-3 na Ducháče. Konečný stav 9-9.

Body domácích: Ducháč, Mach 2,5/4,5; Matouš, Janko 2/4,5.
Body hostů: Cudlín 4/4,5; Jirka Mrázek 3,5/4,5; Pilný 1/4,5; Vláďa Mrázek 0,5/0,5, Šustr 0/4.

Po rychlém, ale dobrém obědě jsme dorazili do Dvora, kde již na nás domácí netrpělivě čekali ve své klasické sestavě Krýza, Jež, Šulc a Kléma.

Dvůr Králové "B" - Chlumec 10 - 7

Po čtyřhrách byl stav opět vyrovnaný. Jirka a Vláďa Mrázkovi po výborném výkonu nedali šanci Krýzovi s Klémou, bohužel náš druhý pár Michal s Pilňoch dramatický zápas se Šulcem a Ježem prohráli na 11 v páté sadě. Stav 1-1.

Jak již se to začíná stávat pravidlem, tak proti Dvoru nám opět hrubě nevyšel začátek. Jirka Mrázek sice nejdříve porazil 3-1 Ježe, ale následovaly prohry - Michal Cudlín neuhrál ani set na Klému, Pilňoch v pěti setech podlehl Krýzovi a Vláďa prohrál 0-3 se Šulcem. Stav 4-2 pro domácí.

Domácí pokračovali v navyšování vedení i ve druhé sérii. Jirka prohrál s Klémou, Michal sice porazil Krýzu, ale následně prohrál Jirka Pilný se Šulcem i Vláďa s Ježem. Stav 7-3 pro domácí.

Ve třetí sérii se nám podařilo kontrovat. Jirka porazil Krýzu, Michal v pěti setech přetlačil Šulce, Pilňoch 3-1 přehrál Ježe a prohru zaznamenal až Vláďa, který prohrál s Klémou. Stav 8-6 pro domácí.

Na rozdíl jednoho bodu nás přiblížil Jirka po pětisetové výhře nad Šulcem. Další bod jsme již ale bohužel nepřidali. Michal vůbec nenašel recept na Ježe a na své soupeře nevyzráli ani Pilňoch s Vláďou, kteří podlehli 1-3 Klémovi, respektive Krýzovi. Konečný stav 10-7 pro domácí.

Body domácích: Kléma 4/4,5; Jež, Šulc 2,5/4,5; Krýza 2/4,5.
Body hostů: Jirka Mrázek 3,5/4,5; Cudlín 2/4,5; Pilný 1/4,5, Vláďa Mrázek 0,5/3,5 + 0/1 mimo oficiální zápis

Venku jsme tedy zaznamenali velkou bodovou ztrátu a spadli na třetí místo, ale nutno poznamenat, že soupeře jsme měli kvalitní a třeba remízu z Libchyně na konci sezóny doceníme. Zároveň bychom rádi poděkovali věrným fanouškům, kteří nás přijeli podpořit až do Dvora! 
Následující dvojutkání nás čeká již tuto sobotu, kde doma hostíme Vamberk a Kostelec nad Orlicí

pedro dne 08.01.2014 V žádné kategorii · Tisk
Umistěni A týmu / Divize
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži 1.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J