Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Áčko se drží stále na čele soutěže

Poslední dvojzápas sehrálo áčko v Hradci Králové, konkrétně dopoledne na KPST a odpoledne v herně extraligového týmu DTJ/Slavia. Výjezd jsme absolvovali ve standardní sestavě.

KPST - Chlumec 4 - 10

Domácí nastoupili v klasickém složení Cibor, Rákosník, Pospíšil a Ludvík.

Po čtyřhrách byl stav nerozhodný, bratři Mrázkové v pěti setech podlehli páru Cibor, Pospíšil a Michal s Jirkou Pilným porazili 3-1 Rákosníka s Ludvíkem. Stav 1-1.

V první sérii jsme soupeři odskočili. Jirka Mrázek 3-1 udolal Pospíšila, Michal také 3-1 porazil Ludvíka, Pilňoch vydřel s Rákosníkem výhru v pěti setech a prohrál pouze Vláďa s domácí jedničkou Ciborem. Stav 4-2 pro nás.

Druhou sérii jsme zvládli na jedničku a ztratili v ní pouhé dva sety, Jirka porazil 3-1 Ludvíka, Michal 3-0 Rákosníka, ani set neztratil Pilňoch s Ciborem a další výhru přidal i Vláďa, který 3-1 porazil Pospíšila. Stav 8-2 pro nás.

Ve třetí sérii kontrovali domácí dvěma výhrami v pět setech, Rákosník porazil Jirku a Cibor otočil z 0-2 zápas s Michalem. Další komplikace jsme ale již nepřipustili a zápas po výhře Pilňocha nad Pospíšilem ukončil Vláďa výhrou nad Ludvíkem. Konečný stav 10-4 pro nás.

Body domácích: Cibor 2,5/3,5, Rákosník 1/3,5; Pospíšil 0,5/3,5; Ludvík 0/3,5.
Body hostů: Pilný 3,5/3,5; Cudlín 2,5/3,5; Jirka Mrázek, Vláďa Mrázek 2/3,5.

Po dobrém obědě v restauraci U Dvora nás čekalo DTJ/Slavia, které nastoupilo v sestavě Trojan, Kubiček, Paclík, Píše a Chládek.

DTJ/Slavia "D" - Chlumec 6 - 10

Vstup do utkání nám vyšel na výbornou, vyhráli jsme obě čtyřhry, Jirka a Vláďa Mrázkovi otočili z 0-2 na 3-2 proti dvojici Trojan, Paclík a Michal s Pilňochem nedali šanci Kubíčkovi s Píšem. Stav 2-0 pro nás.

Soupeři jsme ještě více odskočili v první sérii, Michal porazil 3-1 Kubíčka, Jirka Mrázek stejným poměrem přehrál Píšeho, Jirka Pilný také 3-1 vyhrál nad Paclíkem, prohru zaznamenal pouze Vláďa proti Trojanovi. Stav 5-1 pro nás.

Náš náskok poté ještě navýšil Michal po výhře 3-0 nad Píšem. Zbytek série ale opanoval soupeř, Jirka promarnil s Chládkem, který střídal Paclíka, vedení 2-0 a prohrál v pěti setech stejně jako následně Pilňoch s Trojanem. Sérii ukončil Vláďa prohrou s Kubíčkem. Stav 6-4 pro nás.

Třetí sérii jsme ale opět využili ke zvýšení náskoku. Michal bez ztráty setu porazil Chládka, Jirka 3-1 porazil Trojana, Pilňoch 3-0 Kubíčka, pouze Vláďa v pěti setech podlehl Píšemu. Stav 9-5.

Utkání mohl ukončit Michal výhrou nad Trojanem, ale ani podruhé v sezóně na něj nestačil a prohrál 1-3. Desátý bod tedy přidal až Jirka Mrázek, který v pěti setech udolal Kubíčka. Konečný stav 10-6 pro nás.

Body domácích: Trojan 3/4,5; Chládek 1/2; Píše 1/3,5; Kubíček 1/4,5, Paclík 0/1,5.
Body hostů: Jirka Mrázek, Cudlín 3,5/4,5; Pilný 2,5/3,5; Vláďa Mrázek 0,5/3,5.

Venku si áčko zatím drží 100% bilanci. Velká zkouška ovšem přijde již v dalších zápasech, kdy 4.1.2014 zajíždíme do Libchyně a Dvora Králové, se kterými jsme doma sehráli velmi vyrovnaná utkání.

pedro dne 15.12.2013 V žádné kategorii · Tisk
Umistěni A týmu / Divize
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži 1.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J