Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Úspěšný výjezd áčka do Podkrkonoší

V sobotu jsme zakončovali polovinu soutěže výjezdem do Podkrkonoší. Dopoledne nás hostil tým Trutnov-Poříčí a odpoledne Rtyně v Podkrkonoší. V základní sestavě bylo naším jednoznačným cílem neprohrát.

Trutnov-Poříčí - Chlumec 3 - 10

Domácí nastoupili v klasické sestavě s Adamem Tučkem, Vašíčkem, Kamlerem a Libnarem.

Vstup do utkání nám vyšel, po čtyřhrách jsme vedli 2-0. Bratři Mrázkovi porazili 3-1 Vašíčka s Libnarem a Michal s Jirkou Pilným si stejným poměrem poradili s Tučkem a Kamlerem. Stav 2-0 pro nás.

Úvodní série skončila smírně, Jirka Mrázek přehrál Vašíčka, Michal také 3-1 porazil Libnara, Pilňoch překvapivě prohrál 2-3 s Kamlerem a Vláďa nestačil na domácí jedničku Tučka v poměru 1-3. Stav 4-2 pro nás.

Ve druhé sérii jsme náš náskok ještě navýšili. Jirka porazil Libnara, Michal vyhrál nad Kamlerem, Pilňochovi se podařilo vydřít zápas s Tučkem na 9 v páté sadě, prohrál jen Vláďa, který nestačil na Vašíčka. Stav 7-3 pro nás.

Již ve třetí sérii se nám podařilo utkání ukončit. Jirka Mrázek přehrál Kamlera, Michala neuchytal Tuček, a tak desátý bod přidal již Jirka Pilný výhrou nad Vašíčkem. Koncečný stav 10-3 pro nás.

Body domácích: Tuček, Vašíček a Kamler 1/3,5; Libnar 0/2,5.
Body hostů: Jirka Mrázek a Cudlín 3,5/3,5; Pilný 2,5/3,5; Vláďa Mrázek 0,5/2,5.

Na odpoledního soupeře Rtyni, která měla být vetším oříškem, jsme se připravili v restauraci U Bulánků, kde jsme se dobře najedli, napili a bojovně naladili.

Rtyně "B" - Chlumec 7 - 10

Domácí tým proti nám nastoupil v sestavě Kábrt, Michal Koblížek, Dědek a Klimeš. Kromě toho domácí hrají souběžně se svým áčkem, které hostlilo Železnici, takže nás čekala bouřlivá atmosféra.

Po čtyřhrách byl stav smírný, Jirka a Vláďa Mrázkovi porazili Koblížka s Klimešem a Michal s Pilňochem nestačili na Kábrta s Dědkem. Stav 1-1.

Vyrovananý stav byl i po první sérii dvouher. Jirka nejdříve porazil Dědka, ale Michal poté v poměru 1-3 prohrál s Koblížkem. Na Pilňochovu výhru nad Klimešem následovala Vláďova prohra s Kábrtem. Stav 3-3.

Bitva pokračovala dále. Jirka porazil Koblížka 3-1, Michal si pak stejným poměrem poradil s Klimešem. Jirka Pilný ovšem recept na Kábrta nenašel a prohrál i Vláďa s Dědkem. Stav 5-5.

Rozhodující trhák se nám povedl ve třetí sérii. Jirka porazil 3-0 Klimeše a výborně si vedl následně i Michal, který také bez ztráty setu porazil domácí jedničku Kábrta. Jirka Pilný v souboji leváků na koncovky porazil Dědka a prohrál pouze Vláďa, kterému nedal šanci Koblížek. Stav 8-6 pro nás.

První prohru si připsal Jirka, který v pohledném zápase podlehl Kábrtovi. Michal pak vydřel výhru s Dědkem a desátý bod přidal opět Pilňoch, který disciplinovanou hrou porazil 3-0 Koblížka. Konečný stav 10-7 pro Chlumec.

Body domácích: Kábrt 3,5/4,5; Koblížek 2/4,5; Dědek 1,5/4,5; Klimeš 0/3,5.
Body hostů: Jirka Mrázek 3,5/4,5; Cudlín a Pilný 3/4,5; Vláďa Mrázek 0,5/3,5.

Náš cíl se tedy povedlo splnit a díky ostatním výsledkům jsme po první  polovině dokonce na prvním místě tabulky. Před začátkem soutěže a loňském boji o udržení by takové umístění asi nikdo netipoval. Další zápasy hrajeme již o nadcházejícím víkendu v Hradci Králové, kam zajíždíme na KPST a DTJ. Cílem je zisk aspoň 5 bodů.

pedro dne 03.12.2013 V žádné kategorii · Tisk
Umistěni A týmu / Divize
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži 1.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J