Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Áčko přišlo o neporazitelnost

V sobotu nás čekaly souboje s celky Nové Paky a Jičína, tedy týmy, které v tabulce byly na třetí, respektive druhé pozici.

Chlumec - Nová Paka "A" 9 - 9

Dopoledne jsme nastoupili v klasické sestavě, soupeř přijel ve složení Šmidrkal, Luňák, Kazda a Fejfar.

Vstup do utkání nám vyšel výborně, když jsme dokázali vyhrát oba debly v pěti setech. Bratři Mrázkovi porazili Šmidrkala s Fejfarem a Michal s Pilňochem otočili zápas proti Kazdovi s Luňákem. Stav 2-0 pro nás.

Po první sérii jsme si stále drželi vedení. Jirka Pilný neměl nárok proti Šmidrkalovi, Vláďa prohrál 1-3 s Luňákem, Jirka Mrázek 3-1 přehrál Fejfara a Michal stejným poměrem porazil Kazdu. Stav 4-2.

I druhá série skončila smírně. Vláďa prohrál na 9 v páté sadě se Šmidrkalem, Jirka neztratil s Luňákem ani set, Michal udolal na 11 v pátém setě Fejfara a Pilňoch nestačil na Kazdu. Stav 6-4.

Třetí série pro nás dopadla katastrofálně, kdy jsme nezískali ani bod. Jirka se Šmidrkalem prováhal příležitost vést 2-0 na sety a pak již se na jeho pálku přilepila nejistota a zápas v pěti setech prohrál. Michal čelil Luňákovi, ale nezvykl si na jeho servis a aktivitu a podlehl 1-3. Pilňoch s Vláďou poté na Fejfara, respektive Kazdu, uhráli pouze jeden set a oba odešli od stolu poraženi. Stav 6-8.

Michal do té doby neporaženému Šmidrkalovi uštědřil lekci a vyhrál 3-0. Jirka Pilný urval také bod, porazil 3-0 Luňáka. Vláďa na Fejfara bohužel nestačil a tak o remízu bojoval Jirka. Ten nelehkou úlohu zvládl a Kazdu porazil 3-1. Konečný stav 9-9.

Body domácích: Cudlín a Jirka Mrázek 3,5/4,5; Pilný 1,5/4,5; Vláďa Mrázek 0,5/4,5.
Body hostů: Šmidrkal 3/4,5; Luňák, Fejfar a Kazda 2/4,5.

V odpoledním zápase jsme se museli obejít bez Michala, takže jsme povolali do boje Jendu Havlína, pro kterého to byla premiéra za áčko.

Chlumec - Jičín "B" 3 - 10

Hosté přijeli v sestavě Kříž, Červenka, Soukup a Gebauer.

Vstup do utkání nám hrubě nevyšel. Jirka a Vláďa Mrázkovi nedotáhli vedení 2-0 na sety, neproměnili ani mečbol a nakonec s párem Kříž, Gebauer prohráli. Jirka Pilný s Honzou na Červenku se Soukupem také nestačili. Stav 0-2.

První bod jsme neuhráli ani v první sérii. Pilňoch prohrál s Křížem, Vláďa nestačil na Gebauera, Jenda v singlové premiéře proti Červenkovi bojoval, ale na zisk setu to nestačilo, prohra 0-3. Jirka Mrázek po špatném výkonu poté podlehl Soukupovi. Stav 0-6.

Šňůra proher pokračovala i ve druhé sérii, Vláďa prohrál s Křížem a Jenda s Gebauerem. První bod přidal až v devátém zápase Jirka, který se herně našel a 3-0 porazil Červenku. Druhý bod hned vzápětí přidal Pilňoch, který porazil 3-1 Soukupa. Stav 2-8.

Pěkný zápas sehrál poté Jenda proti hostující jedničce Křížovi. Jenda měl dokonce 8 setbolů na vedení 2-1 na sety, ale druhý set nakonec prohrál 16-14 a celý zápas nakonec 1-3. Jirka navázal na předchozí zápas a 3-0 vystřílel Gebauera. Celé utkání ukončil Jirka Pilný prohrou s Červenkou. Konečný stav 3-10.

Body domácích: Jirka Mrázek 2/3,5; Pilný 1/3,5; Vláďa Mrázek 0/2,5; Havlín 0/3,5.
Body hostů: Kříž 3,5/3,5; Červenka a Gebauer 2,5/3,5; Soukup 1,5/2,5.

V tabulce jsme po tomto kole klesli na třetí místo, ale první pětice je velmi vyrovnaná a souboje o čelo budou ještě velmi napínavé. Poslední zápasy první půlky sehrajeme za 14 dní v Trutnově-Poříčí a ve Rtyni v Podkrkonoší.

pedro dne 17.11.2013 V žádné kategorii · Tisk
Umistěni A týmu / Divize
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži 1.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J