Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Áčku se vstup do nové sezóny vydařil

Uplynulou sobotu začaly krajské soutěže a do sezóny vstoupil i náš A tým, který k prvnímu dvojzápasu nastoupil v sestavě Jirka Mrázek, Michael Cudlín, Jirka Pilný a Vláďa Mrázek.

Chlumec - KPST HK 10 - 2

Hned v prvním zápase jsme přivítali nováčka soutěže a jednoznačným cílem tedy bylo vítězství. Hosté přijeli v klasické sestavě Cibor, Pospíšil, Rákosník, Ludvík a doplňoval je ještě mlaďák Dufek.

Po čtyřhrách jsme vedli. Bratři Mrázkové si až překvapivě snadno poradili s dvojicí Cibor, Pospíšil a Michal s Jirkou v pěti setech udodali Rákosníka s Ludvíkem. Stav 2-0.

Vyšla nám i první série, kdy prohrál pouze Vláďa a to ještě vedl proti Ciborovi 2-0 a měl k dispozici i mečbol. Vyhrát se podařilo Pilňochovi s Rákosníkem, Jirkovi Mrázkovi s Pospíšilem i Michalovi s Dufkem. Stav 5-1 pro nás.

V nastoleném tempu jsme pokračovali i v následující sérii - Pilňoch porazil Cibora, Jirka otočil zápas s Rákosníkem, Michal přehrál Pospíšila, jen Vláďa prohrál s mladým Dufkem. Stav 8-2 pro nás.

Utkání jsme ukončili ve třetí sérii, Jirka Mrázek porazil Cibora a Michal dělal 10. bod proti Rákosníkovi. Michala ještě jistil Vláďa, který porazil Ludvíka, který střídal Pospíšila. Celkový stav 10-2.

Body domácích: Jirka Mrázek, Cudlín 3,5/4,5; Pilný 2,5/2,5; Vláďa Mrázek 1,5/3,5.
Body hostů: Dufek 1/2; Cibor 1/3,5; Ludvík 0/1,5; Pospíšil 0/2,5; Rákosník 0/3,5.

Odpoledne nás čekal tvrdší oříšek v podobě týmu DTJ-Slavia HK "D".

Chlumec - DTJ-Slavia "D" 10 - 8

I náš odpolední soupeř přijel v pěti, kapitána Trojana doplnili Paclík, Merkl, Kubíček a mladý Chládek.

Po čtyřhrách byl stav vyrovnaný, Jirka a Vláďa Mrázkovi prohráli v pěti setech s Merklem a Chládkem a Michal s Pilňochem porazili potaháře Trojana s Paclíkem. Stav 1-1.

První série skončila smírně, Vláďa prohrál s Chládkem, Pilňoch porazil Paclíka, Jirka Mrázek dotáhl zápas s Kubíčkem k pětisetovému vítězství a Michal nestačil po dlouhé době na Lůďu Trojana. Stav 3-3.

Odskočit soupeři se nám podařilo ve druhé sérii. Pilňoch vydřel v pěti setech zápas s Chládkem, Jirka porazil Paclíka a Michal si poradil s Kubíčkem. Prohrál pouze Vláďa s Trojanem. Stav 6-4 pro nás.

Až na 8-4 se nám podařilo navýšit skóre po výhrách Jirky Mrázka nad Chládkem a Michala nad Paclíkem. Následně ovšem přišly dvě naše prohry, Vláďa prohrál s Kubíčkem a Pilňoch nestačil na Trojana, čímž utkání spělo k napínavému vyvrcholení. Stav 8-6 pro nás.

Nejdříve nám Michal výhrou nad Chládkem zajistil remízu. Poté hosté snížili po prohře Vládi s Paclíkem a následně se rozhodli nasadit i do té doby odpočívajícího Merkla, který střídal Kubíčka. Merkl snížil po výhře nad Pilňochem na 8-9. Desátý bod pro nás ukořistil tedy až Jirka Mrázek, který v souboji neporažených hráčů přehrál Trojana. Celkový stav 10-8 pro nás.

Body domácích: Jirka Mrázek 4/4,5; Cudlín 3,5/4,5; Pilný 2,5/4,5; Vláďa Mrázek 0/4,5.
Body hostů: Trojan 3/4,5; Merkl 1,5/1,5; Chládek 1,5/4,5; Kubíček 1/3; Paclík 1/4,5.

Úvod sezóny nám tedy vyšel na jedničku, ale nesmíme usnout na vavřínech, i loni se nám totiž podařilo získat v prvním dvojzápase dvě výhry, ale přesto jsme až do posledního kola bojovali o záchranu. Příští zápas nás čeká již tuto sobotu v Hradci na Sokole, kde se nám sice dlouhodobě nedaří, ale kde budeme chtít prodloužit naši vítěznou sérii.

pedro dne 02.10.2013 V žádné kategorii · Tisk
Umistěni A týmu / Divize
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži 1.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J