Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Áčko zachráněno!

V sobotu čekalo naše áčko poslední kolo, kdy hostilo druhý Vamberk a Kostelec nad Orlicí, který byl přímým soupeřem v boji o udržení. Naši byli v plné sestavě.

Chlumec - Vamberk 10-4

Průběžně druhý tým soutěže nám usnadnil zisk bodů, protože přijel oslaben o své opory. Hosté byli v sestavě Vrkoslav, Valášek, Kosek a Jedlinský.

Po čtyřhrách byl stav vyrovnaný, Jirka a Vláďa Mrázkovi v pěti setech prohráli s Vrkoslavem a Valáškem a Pavel s MIchalem přehráli Koska s Jedlinským. Stav 1-1.

Hned v první sérii jsme se dostali do vedení, protože za soupeře dokázal bodovat jen Vrkoslav, který porazil Jirku. Stav 4-2 pro nás.

Jako podle kopíráku skončila i druhá série, tentokráte vyzrál Vrkoslav na Vláďu, stav 7-3 pro nás.

Zápas se dále nesl v nastoleném tempu a poslední bod tak pro hosty zaznamenal Vrkoslav proti Pavlovi a jelikož ostatní naši borci nezaváhali, tak jsme zápas dotáhli do vítězného konce 10-4.

Body domácích: Cudlín 3,5/3,5; Pavel Kycelt 2,5/3,5; Vláďa a Jirka Mrázkovi 2/3,5.
Body hostů: Vrkoslav 3,5/3,5; Valášek 0,5/3,5; Kosek a Jedlinský 0/3,5.

Odpoledne přijel Kostelec ve své klasické sestavě hned v pěti lidech. Balouse doplňovali Kršiak, Malík, Jakubec a Malínský.

Chlumec - Kostelec 8-10

Vstup do utkání nám vůbec nevyšel, oproti prvnímu vzájemnému zápasu soupeři otočili čtyřhry a my po nich místo vedení prohrávali 0-2. Jirka s Vláďou prohráli na 10 v páté sadě s Balousem a Malínským a Pavel s Michalem neuhráli ani set na Malíka s Jakubcem.

V našich nevýrazných výkonech se nesla i první série. Jirka prohrál 1-3 s Balousem, Vláďa s Pavlem neuhráli ani set na Kršiaka respektive Malíka a tak až za stavu 0-5 vybojoval první bod Michal, který udolal Jakubce. Stav 1-5.

Ve druhé sérii jsme zabrali. Vláďa sice prohrál s Balousem, ale Pavel ve čtyřech setech porazil Kršiaka, Michal nedal šanci Malíkovi a Jirka premiérově porazil Jakubce. Stav 4-6.

Ve třetí sérii jsme chtěli srovnat, ale to se nám bohužel nepodařilo. Pavel nejdříve prohrál s Balousem, poté Michal přidal bod po pětisetové výhře nad Kršiakem, Jirka porazil 3-0 Malíka a sérii uzavřel Vláďa porážkou s Jakubcem. Stav 6-8.

Souboj neporažených svedl Michala a Balouse. Náš hráč potvrdil, že mu odpoledne páté sety opravdu vycházely a Balouse porazil. Srovnat se nám podařilo po výhře Jirky 3-1 nad mladým Kršiakem. Poslední dva zápasy bohužel Vláďa i Pavel prohráli 1-3 s malíkem respektive s Jakubcem a tak zápas skončil naší porážkou 8-10.

Body domácích: Cudlín 4/4,5; Jirka Mrázek 3/4,5; Pavel Kycelt 1/4,5; Vláďa Mrázek 0/4,5.
Body hostů: Balous 3,5/4,5; Malík a Jakubec 2,5/4,5; Kršiak 1/4; Malínský 0,5/0,5.

Na naše poslední dvojutkání si našli cestu i fanoušci, kterým tímto děkujeme za podporu a věříme, že i příští sezónu nás budou podporovat.

I tyto víkendové výsledky nám nakonec stačily k záchraně v soutěži, ale bylo to opravdu o fous respektive o jeden jediný bod, což by pro nás měl být zdvižený prst do další sezóny. Na nadcházející sezónu se musíme poctivě připravit.

pedro dne 25.03.2013 V žádné kategorii · Tisk
Umistěni A týmu / Divize
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži 1.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J