Jméno:    Heslo: 
Registrovat | Stracené Heslo

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Změna !!!! Focení 27.9. 2013
Novinky

V pátek 27.9. v 7 hodin se budeme fotit. Vezměte si sebou nový dres !!!! Termín byl změněn kvůli tomu, že více lidí nemohlo.

 

Update: Link na fotky zde 


Kycelt M dne 11.09.2013 V Novinky · Tisk
Áčko zachráněno!

V sobotu čekalo naše áčko poslední kolo, kdy hostilo druhý Vamberk a Kostelec nad Orlicí, který byl přímým soupeřem v boji o udržení. Naši byli v plné sestavě.

Chlumec - Vamberk 10-4

Průběžně druhý tým soutěže nám usnadnil zisk bodů, protože přijel oslaben o své opory. Hosté byli v sestavě Vrkoslav, Valášek, Kosek a Jedlinský.

Po čtyřhrách byl stav vyrovnaný, Jirka a Vláďa Mrázkovi v pěti setech prohráli s Vrkoslavem a Valáškem a Pavel s MIchalem přehráli Koska s Jedlinským. Stav 1-1.

Hned v první sérii jsme se dostali do vedení, protože za soupeře dokázal bodovat jen Vrkoslav, který porazil Jirku. Stav 4-2 pro nás.

Jako podle kopíráku skončila i druhá série, tentokráte vyzrál Vrkoslav na Vláďu, stav 7-3 pro nás.

Zápas se dále nesl v nastoleném tempu a poslední bod tak pro hosty zaznamenal Vrkoslav proti Pavlovi a jelikož ostatní naši borci nezaváhali, tak jsme zápas dotáhli do vítězného konce 10-4.

pedro dne 25.03.2013 · V žádné kategorii · Přečíst vše · 3608x Přečteno ·Tisk
Áčko doma 2x vyhrálo a přiblížilo se záchraně
NovinkyUplynulou sobotu jsme doma nastoupili k domácím zápasům proti Libchyni a Novému Městu nad Metují. Již jsme se potřebovali bodově chytnout a na soupeře jsme si i věřili.

Chlumec - Libchyně 10 - 4

Po úvodních čtyřhrách byl stav vyrovnaný, Jirka a Vláďa Mrázkovi podlehli v pěti setech Ducháčovi s Matoušem a Pavel s Michalem porazili rodinné duo Milanů Machových. Stav 1-1.
pedro dne 17.02.2013 · V Novinky · Přečíst vše · 4381x Přečteno ·Tisk
Úspěšnou sérii áčko neprodloužilo
NovinkyPrvní zápas v novém roce nás čekal v Hořicích v sobotu 12.1. a chtěli jsme se pokusit odčinit domácí těsnou porážku.
Hořice nastoupili v sestavě Vyskočil, Štěpánek, Vzorek a Pozler. My jsme byli kompletní.

Hořice - Chlumec 10 - 6

Po úvodních čtyřhrách byl stav vyrovnaný, Jirka a Vláďa Mrázkovi prohráli na 9 v pátém s Vyskočilema a Štěpánkem a Pavel s Michalem přehráli Vzorka s Pozlerem. Stav 1-1.

Vyrovnaný stav byl i po první sérii, Michal porazil Štěpánka, Pavel podlehl Vzorkovi, Jirka přehrál Pozlera a Vláďa nestačil na Vyskočila. Bohužel Pavlovi se v jeho zápase rozštíplo prkno, takže následující zápasy musel odehrát s půjčenou pálkou. Stav 3-3.
pedro dne 20.01.2013 · V Novinky · Přečíst vše · 4181x Přečteno ·Tisk
Vánoční turnaj v Kosicích opět pod chlumeckou nadvládou
NovinkyNa druhý svátek vánoční jsme opět vyrazili do nedalekých Kosic na vánoční turnaj. Naše sestava byla početná, kromě obhájce Jirky Mrázka nás reprezentovali ještě Michael Cudlín, Vláďa Mrázek, Jirka Pilný, Jarda skřivan, Tomáš Regimon, Michal Leden a Zdeněk Veselý.

Na turnaji se sešly téměř čtyři desítky borců. Pořadatelé hráče rozdělili do čtyř skupin, kdy vždy první čtyři postupovali do vyřazovacích bojů.
pedro dne 03.01.2013 · V Novinky · Přečíst vše · 4239x Přečteno ·Tisk
Áčko venku třikrát za sebou bodovalo
NovinkyV neděli 9.12. jsme zajížděli do Vamberka a Kostelce nad Orlicí. Dopolední zápas měl sloužit hlavně k rozehrání na odpoledne, kde jsme potřebovali vyhrát.

Vamberk - Chlumec 10 - 3

Přestože vedoucí tým soutěže nastoupil oslaben o Novotného, kterého zastoupil Macháček, tak jsme mu velký odpor nekladli. Prohráli jsme obě čtyřhry a v první sérii bodoval pouze Jirka, který porazil Macháčka. Průběžný stav 5-1 pro domácí.

Ve druhé sérii bodoval pouze Michal, který porazil Macháčka, ostatní naši borci na soupeře nestačili. Stav 8-2 pro domácí.
pedro dne 25.12.2012 · V Novinky · Přečíst vše · 4459x Přečteno ·Tisk
Áčko doma ztratilo důležité body
NovinkyÁčko potřebovalo přerušit sérii porážek a dobrou možnost k tomu mělo na domácích stolech proti dvoum nováčkům z Lánova respektive z Poříčí.

Chlumec - Lánov 6 - 10

Po čtyřhrách byl stav vyrovnaný, Jirka s Vláďou porazili dvojici Honců, Šín v pěti setech. Bohužel Pavel s Michalem prohráli s Alinčem a Tomešem. Stav 1-1.
pedro dne 25.11.2012 · V Novinky · Přečíst vše · 4265x Přečteno ·Tisk
Nekompletní áčko venku bohužel body nevydolovalo
NovinkyPrvní zápasy na půdě soupeřů jsme absolvovali až po pěti doma odehraných zápasech. Cestovali jsme do Libchyně a Nového Města.
Naše výchozí podmínky nebyly nejlepší, museli jsme se obejít bez Jirky Mrázka, který letos hraje parádně a jeho body jsou v zápisech sakra znát.
Využili jsme tak opět služeb Honzy Votíka z Poděbrad, který u nás nastupuje na střídavý start.
pedro dne 11.11.2012 · V Novinky · Přečíst vše · 3411x Přečteno ·Tisk
Domácí zápasy áčku nevyšly
NovinkyV sobotu jsme na domácích stolech přívítali silné celky Železnice a Valdic.

Chlumec - Železnice 1 - 10

Hosté přijeli v očekávané sestavě Horák, Gebauer, Frýba a Rohlíček. Za nás nastoupil místo Jirky Mrázka Honza Votík, Jirka se zhostil role trenéra.

Úvod nám moc nevyšel, prohráli jsme obě čtyřhry, Vláďa s Honzou nestačili na dvojici Frýba, Rohlíček a Michal s Pavlem v pěti setech podlehli Horákovi s Gebauerem. Stav 0-2.

První série se nevydařila, nejdříve prohrál Honza s Horákem, poté Vláďa s Gebauerem a po Pavlově prohře s Frýbou tak pro nás získal první bod až Michal po výhře ..
pedro dne 28.10.2012 · V Novinky · Přečíst vše · 2963x Přečteno ·Tisk
Umistěni A týmu / Krajská soutěž 1. třídy
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajská soutěž 2. třídy
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín 3. třída
Odkaz na STIS
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Zatím ještě nebyly zaslány žádné zprávy.
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J Code: Josef J