Jméno:    Heslo: 
Registrovat | Stracené Heslo

SPONZOŘI



FOTKY


video video video video

VIDEA


video video video video

ZAPASY

Chlumec C10:8Roškopov A
Chlumec B10:3Chomutice
Chlumec A10:8Vamberk
Chlumec C10:8Železnice B
Víkendové zápasy 10.1.2015
NovinkySokol Chlumec n.C. B - Sokol Nemyčeves A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivan Jaroslav 3:1, Jiřička Josef 1:2, Kycelt Martin 0:3, Kycelt Petr 1:3, body hostů: Trč Roman ml. 3:1, Kazda Petr 4:0, Pažout Radek 2:1, Grym Petr 0:3)

Sokol Chlumec n.C. B - Sokol Stará Paka B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:1, Kycelt Martin 2:1, Jiřička Josef 1:2, Kycelt Petr 3:1, body hostů: Krtička Luboš 3:1, Budina Martin 1:2, Kamler Ondřej 0:3, Krutský Jiří st. 1:2),

Baník Rtyně v Podkrk. B - Sokol Chlumec n.C. A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valta Martin 2:0, Klimeš Zbyšek 2:0, Kábrt Vratislav 2:0, Kubeček Vojtěch 2:0, body hostů: Šustr Michal 0:2, Kycelt Pavel 0:2, Havlín Jan 0:2, Leden Michal 0:2),

Jiskra Jaroměř A - Sokol Chlumec n.C. A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubej Eduard ml. 2:1, Dax Ondřej 3:0, Vojtíšek Radomír ml. 1:2, Svoboda Jiří 3:0, body hostů: Šustr Michal 1:2, Kycelt Pavel 1:2, Havlín Jan 1:2, Leden Michal 0:3),
Josef J dne 11.01.2015 V Novinky · Tisk
Krajská soutěž 1. třídy
1.Jiskra Nový Bydžov3 9
2.TTC KB Vrchlabí3 8
3.TJ Dvůr Králové n.L.3 8
4.DTJ-Slavia Hr. Králové D3 7
5.Baník Vamberk3 7
6.Sokol PP Hr. Králové 2 E3 7
7.Sokol Chlumec n.C.3 5
8.Sokol Stěžery B3 5
9.Sokol České Meziříčí3 5
10.Sparta Úpice3 5
11.Tatran Hostinné D3 3
12.Sokol Nemyčeves3 3
Krajská soutěž 2. třídy
1.Salamandr Hr. Králové5 13
2.TJ Jičín B5 10
3.TJ Lázně Bělohrad3 9
4.Sokol Chlumec n.C. B3 9
5.Jiskra Hořice5 8
6.DTJ-Slavia Hr. Králové E5 8
7.TJ Nová Paka B3 7
8.TJ Dvůr Králové n.L. B3 5
9.Sokol Chomutice3 5
10.Sokol Jar.-Josefov 2 C3 5
11.TTC KB Vrchlabí B3 5
12.TJ Trutnov - Poříčí3 4
Regionální přebor muži 3.třída
1.TJ Jiskra Hořice C2 6
2.TJ Sokol Chlumec C2 6
3.TJ Sokol Úbislavice2 5
4.TJ Sokol Nemyčeves C2 5
5.TJ Lázně Bělohrad D2 4
6.TJ Sokol Roškopov A2 4
7.TJ Jičín E2 4
8.TJ SOKOL Stará Paka C2 4
9.TJ TK Žlunice A2 3
10.TJ Sokol Rovensko B2 3
11.TJ Sokol Železnice B2 2
12.SK Miletín B2 2
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Zatím ještě nebyly zaslány žádné zprávy.
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 3

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J Code: Josef J