video video video

VIDEA

Áčko s Hořicemi těsně prohrálo
Novinky

V sobotu jsme odehráli zápas s Hořicemi, se kterými jsme ve dvojici. Soupeř dorazil v sestavě Vyskočil, Štěpánek, Veselý a Polák. Po čtyřhrách byl stav vyrovnaný, Jirka s Vláďou porazili v pěti setech Poláka s Veselým a Pavel s Michalem nestačili na sehranou dvojici Vyskočila se Štěpánkem. Stav 1-1. První série nám nevyšla. Jirka prohrál 1-3 s Vyskočilem, Pavel se nedostal do tempa a podlehl Polákovi, Vláďa s Veselým nedokázal dotáhnout dvousetové vedení a tak vyhrál jen Michal, který přehrál Štěpánka. Stav 2-4. Druhá série skončila smírně. Nejdříve Pavel nestačil na Vyskočila a pak Vláďa porazil 3-1 Poláka. Následující souboj sehrál Michal proti Veselému, zápas dospěl do pátého setu, ve kterém náš hráč vedl již 9-3, poté ještě 10-6, ale nakonec se mu nepodařilo proměnit ani jeden ze sedmi mečbolů a prohrál 15-17. Po následné Jirkově výhře nad Štěpánkem byl tak stav 4-6. Ani Vláďa si na Vyskočila nepřišel a prohrál 0-3. Michal se z prohry oklepal a porazil Poláka. Vítěznou sérii Veselého razantně utnul Jirka, který vyhrál 3-0. Pětisetový zápas sehrál Pavel se Štěpánkem, Pavel měl v pátém setu dokonce i mečbol, nakonec ale odešel ze zápasu poražen. Stav 6-8. V souboji jedniček Michal po dlouhé době nestačil na Vyskočila a jasně prohrál. Jirka poté porazil Poláka a stav byl v tu chvíli 7-9. O remízu pak začali souběžne bojovat Pavel proti Veselému a Vláďa proti Štěpánkovi. Oba zápasy byly vyrovnané, naši borci vedli 1-0 i 2-1 na sety. Pavel nakonec ale v pěti setech prohrál a tak se již ani ndohrával rozhodující set mezi Vláďou a Štěpánkem. Konečný stav 7-10. Body domácích: Jirka Mrázek 3,5/4,5; Cudlín 2/4,5; Vláďa Mrázek 1,5/3,5; Pavel Kycelt 0/4,5. Body hostů: Vyskočil 4,5/4,5; Veselý 3/4,5; Štěpánek 1,5/3,5; Polák 1/4,5. Kromě bezchybného Vyskočila se o naši prohru opět zasloužil hlavně Fanda Veselý, který dokázal vyhrát hned tři pětisetové zápasy. Další zápasy nás čekají za tři týdny, kdy opět doma přivítáme silné týmy Valdic a Železnice. pedro (7.10.2012)