Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Áčko drží neporazitelnost
Novinky

V sobotu 2.11. jsme na domácích stolech přivítali celky Libchyně a Dvora Králové "B". Oba týmy disponují kvalitními kádry, a tak jsme očekávali těžké boje, což se také potvrdilo. My nastoupili v klasické sestavě s bratry Mrázkovi, Michaelem Cudlínem a Jirkou Pilným, kauče nám dělal Pepa Jiřička, kterému děkujeme za kaučing i podporu.

Chlumec - Libchyně 10 - 8

Soupeř přijel v sestavě Matouš, Janko, Ducháč a Mach. Čtyřhry již téměř tradičně skončily 1-1. Jirka Pilný s Michalem prohráli s Matoušem a Jankem, na vedlejším stole pak Jirka a Vláďa Mrázkovi přehráli Ducháče s Machem.

Vyrovnaný stav panoval i po první sérii. Vláďa v pěti setech podlehl Matoušovi, Pilňoch porazil Ducháče, Michal v pěti setech nestačil na Janka a Jirka na koncovky porazil Macha. Stav 3-3.

Druhá série nám nevyšla. Pilňoch nenašel recept na Matouše, Michal sice přehrál Ducháče, ale následovaly dvě prohry, kdy Jirka v pěti setech podlehl Jankovi a Vláďa si nepřišel na Macha. Stav 6-4 pro hosty.

K obratu zavelel Michal po výhře nad Matoušem, na kterého navázal Jirka a zneškodnil Ducháče. Vláďa poté sice nestačil na Janka, ale vyrovnat se podařilo Pilňochovi výhrou nad Machem. Stav 7-7.

Poslední sérii jsme začali dobře, Jirka v pěti setech odolal Matouše. Vláďa dopoledne neměl formu a prohrál s Ducháčem. Poslední dva zápasy ovšem patřily nám. Pilňoch se ukázal jako velký bojovník a s do té doby neporaženým Jankem dokázal otočit z 0-2 na 3-2, čímž pro nás vybojoval desátý bod, protože Michal měl již v tu dobu dohráno s Machem, kterého přehrál 3-1. Konečný stav 10-8.

Body domácích: Jirka Mrázek 3,5/4,5; Cudlín, Pilný 3/4,5; Vláďa Mrázek 0,5/4,5.
Body hostů: Janko 3,5/4,5; Matouš 2,5/4,5; Ducháč, Mach 1/4,5.

Odpoledne nás nečekal o nic jednodušší zápas, neboť Dvůr ještě loni hrál divizi. Hosté přijeli v sestavě Šulc, Krýza, Jež a Kléma.

Chlumec - Dvůr Králové n/L. "B" 9 - 9

Čtyřhry dopadly stejně jako dopoledne 1-1, Jirka Pilný s Michalem prohráli se Šulcem a Ježem a bratři Mrázkové si poradili s Krýzou a Klémou.

Odpoledne jsme se bohužel nevyhnuli špatnému startu. Michal sice porazil Šulce 3-0, ale následovaly prohry Pilňocha s Krýzou, Vládi s Ježem a Jirky s Klémou. Stav 2-4 pro hosty.

Série proher bohužel pokračovala. Pilňoch si nepřišel na Šulce, Vláďa proti potahářovi Krýzovi propadal zoufalství a prohrál 0-3. Další prohru připsal i Jirka, který s Ježem neproměnil 3 mečboly a prohrál na 10 v pátém setu. V tu bylo skóre již 2-7, ale Michal se tím nenechal rozhodit a Klému přehrál. Stav 3-7.

Třetí série nám vyšla na výbornou. Vláďa porazil Šulce 3-0, Jirka si stejným poměrem poradil s Krýzou, Michal porazil Ježe a Pilňoch zneškodnil Klému. Bylo vyrovnáno, stav 7-7.

Jirka poté nezvládl dotáhnout další zápas - se Šulcem si také vypracoval mečbol, ale nakonec odešel poražen na 12 v pátém setu. Pátý set hned vzápětí vyhrál Michal nad Krýzou, se kterým musel otáčet nepříznivý stav 0-2 na sety. Pilňoch poté jasně prohrál s Ježem a tak boj o remízu zbyl na Vláďu, který hrál s Klémou. Vláďa prokázal větší klid a vybojoval pro nás cenný devátý bod. Konečný stav 9-9.

Body domácích: Cudlín 4/4,5!, Vláďa Mrázek 2,5/4,5!, Jirka Mrázek 1,5/4,5! :-/, Pilný 1/4,5;
Body hostů: Jež 3,5/4,5; Šulc 2,5/4,5; Krýza 2/4,5; Kléma 1/4,5.

K udržení neporazitelnosti vedl týmový výkon. Po celý den hrál výborně Michal, dopoledne výborně zabojoval Jirka Pilný, takže ani nevadilo, že Vláďa v dopoledních dvouhrách nebodoval. To si ovšem vynahradil odpoledne, kdy jeho body vynahradily Jirkovo neproměňování mečbolů.
Po sedmi zápasech se držíme na čele tabulky, ale hned v příštím kole doma 16.11. přivítáme celky z 2., respektive 3. místa tabulky, borce z Jičína a Nové Paky, kteří v loňské sezóně většinou nastupovali v divizi. Čekají nás tedy určitě pěkné zápasy, čímž také zveme fanoušky.

pedro dne 05.11.2013 V Novinky · Tisk
Umistěni A týmu / Divize
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži 1.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J