Jméno:    Heslo: 
Registrovat | Stracené Heslo

SPONZOŘI



FOTKY


video video video video

VIDEA


video video video video

ZAPASY

Chlumec B9:9Lázně Bělohrad
Chlumec B10:7Hořice
Chlumec A7:10České Meziříčí
Chlumec A8:10DTJ HK
Céčko remíza s Bydžovem
Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ: Jiskra Nový Bydžov B VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ: Sokol Chlumec n.C. C  
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nová sokolovna N.Bydžov, Revoluční 773, 1.patro Dne: 25. 10. 2013 19:00
Celkový výsledek: Bodů Sad Míčků Vítěz
9 : 9 36 : 33   nerozhodně

 

Jednotlivé výsledky:
č. Hráči poř. oddílu Hráči host. oddílu Výsledek hry Sady Body
1. Vidra Milan
Kraus Adam
Kycelt Martin
Havlín Jan
          3 2 / -
2. Hrubý Michal
Kynčl Milan
Jiřička Josef
Regimon Tomáš
          3 0 / -
3. Vidra Milan Jiřička Josef           3 1 / -
4. Hrubý Michal Regimon Tomáš           1 3 - /
5. Kynčl Milan Kycelt Martin           3 0 / -
6. Kraus Adam Havlín Jan           1 3 - /
7. Hrubý Michal Jiřička Josef           1 3 - /
8. Kynčl Milan Regimon Tomáš           0 3 - /
9. Kraus Adam Kycelt Martin           2 3 - /
10. Vidra Milan Havlín Jan           3 0 / -
11. Kynčl Milan Jiřička Josef           3 0 / -
12. Kraus Adam Regimon Tomáš           0 3 - /
13. Vidra Milan Kycelt Martin           3 1 / -
14. Hrubý Michal Havlín Jan           3 2 / -
15. Kraus Adam Jiřička Josef           2 3 - /
16. Vidra Milan Regimon Tomáš           0 3 - /
17. Hrubý Michal Kycelt Martin           2 3 - /
18. Kynčl Milan Havlín Jan           3 0 / -

 

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry 2 0 čtyřhry 0 2
Vidra Milan 3 1 Jiřička Josef 2 2
Hrubý Michal 1 3 Regimon Tomáš 4 0
Kynčl Milan 3 1 Kycelt Martin 2 2
Kraus Adam 0 4 Havlín Jan 1 3
Josef J dne 29.10.2013 V žádné kategorii · Tisk
Krajská soutěž 1. třídy
1.TJ Jičín9 27
2.Baník Vamberk9 25
3.DTJ-Slavia Hr. Králové E9 24
4.Sokol České Meziříčí9 21
5.TJ Dvůr Králové n.L.9 19
6.Tatran Hostinné B9 18
7.TTC Nové Město n.M.9 17
8.Jiskra Nový Bydžov9 16
9.Sokol Chlumec n.C.9 15
10.Sokol Nemyčeves9 13
11.Sokol Jar.-Josefov 2 C9 11
12.Jiskra Jaroměř B9 10
Krajská soutěž 2. třídy
1.Sparta Úpice A9 25
2.Salamandr Hr. Králové9 24
3.TJ Lázně Bělohrad9 21
4.DTJ Hradec Králové F9 21
5.TJ Nová Paka B9 19
6.Jiskra Hořice9 19
7.TJ Jičín B9 18
8.TTC KB Vrchlabí B9 16
9.Tatran Hostinné C9 16
10.Sokol Stěžery C9 14
11.Sokol Chlumec n.C. B9 12
12.Sokol Stará Paka B9 11
Regionální přebor 1.třídy
1.TJ Sokol Stěžery D6 18
2.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G6 12
3.TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C6 11
4.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H6 7
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Zatím ještě nebyly zaslány žádné zprávy.
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 6
Nejnovější člen: Ales P
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J Code: Josef J