Jméno:    Heslo: 
Registrovat | Stracené Heslo

SPONZOŘI



FOTKY


video video video video

VIDEA


video video video video

ZAPASY

Chlumec B9:9Lázně Bělohrad
Chlumec B10:7Hořice
Chlumec A7:10České Meziříčí
Chlumec A8:10DTJ HK
Céčko porazilo DTJ. F
Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ: Sokol Chlumec n.C. C VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ: DTJ-Slavia Hradec Králové F  
Hráno v místnosti
přesná adresa
v podkroví sokolovny, Kozelkova 26/IV, Chlumec n.C. Dne: 20. 10. 2013 09:00
Celkový výsledek: Bodů Sad Míčků Vítěz
10 : 8 37 : 31 649 : 572 Sokol Chlumec n.C. C

 

Jednotlivé výsledky:
č. Hráči poř. oddílu Hráči host. oddílu Výsledek hry Sady Body
1. Jiřička Josef
Regimon Tomáš
Režný Pavel
Daněk Roman
-7 -10 8 -10   1 3 - /
2. Skřivan Jaroslav
Kycelt Martin
Obrdlíková Lucie
Vančura Jakub
11 1 3     3 0 / -
3. Kycelt Martin Daněk Roman -5 -3 -9     0 3 - /
4. Skřivan Jaroslav Režný Pavel -10 -10 11 3 -3 2 3 - /
5. Regimon Tomáš Obrdlíková Lucie -8 -12 3 -3   1 3 - /
6. Jiřička Josef Vančura Jakub 3 3 9     3 0 / -
7. Skřivan Jaroslav Daněk Roman -10 6 -6 -9   1 3 - /
8. Regimon Tomáš Režný Pavel 6 -8 -8 1 10 3 2 / -
9. Jiřička Josef Obrdlíková Lucie 6 1 4     3 0 / -
10. Kycelt Martin Vančura Jakub 6 9 7     3 0 / -
11. Regimon Tomáš Daněk Roman -8 -5 -6     0 3 - /
12. Jiřička Josef Režný Pavel 6 -12 6 6   3 1 / -
13. Kycelt Martin Obrdlíková Lucie 6 -7 4 9   3 1 / -
14. Skřivan Jaroslav Vančura Jakub 5 7 7     3 0 / -
15. Jiřička Josef Daněk Roman -6 -8 -4     0 3 - /
16. Kycelt Martin Režný Pavel 4 -8 -11 7 -8 2 3 - /
17. Skřivan Jaroslav Obrdlíková Lucie 6 -6 3 12   3 1 / -
18. Regimon Tomáš Vančura Jakub -7 9 -7 3 7 3 2 / -

 

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry 1 1 čtyřhry 1 1
Kycelt Martin 2 2 Daněk Roman 4 0
Skřivan Jaroslav 2 2 Režný Pavel 2 2
Regimon Tomáš 2 2 Obrdlíková Lucie 1 3
Jiřička Josef 3 1 Vančura Jakub 0 4

Josef J dne 20.10.2013 V žádné kategorii · Tisk
Krajská soutěž 1. třídy
1.TJ Jičín9 27
2.Baník Vamberk9 25
3.DTJ-Slavia Hr. Králové E9 24
4.Sokol České Meziříčí9 21
5.TJ Dvůr Králové n.L.9 19
6.Tatran Hostinné B9 18
7.TTC Nové Město n.M.9 17
8.Jiskra Nový Bydžov9 16
9.Sokol Chlumec n.C.9 15
10.Sokol Nemyčeves9 13
11.Sokol Jar.-Josefov 2 C9 11
12.Jiskra Jaroměř B9 10
Krajská soutěž 2. třídy
1.Sparta Úpice A9 25
2.Salamandr Hr. Králové9 24
3.TJ Lázně Bělohrad9 21
4.DTJ Hradec Králové F9 21
5.TJ Nová Paka B9 19
6.Jiskra Hořice9 19
7.TJ Jičín B9 18
8.TTC KB Vrchlabí B9 16
9.Tatran Hostinné C9 16
10.Sokol Stěžery C9 14
11.Sokol Chlumec n.C. B9 12
12.Sokol Stará Paka B9 11
Regionální přebor 1.třídy
1.TJ Sokol Stěžery D6 18
2.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G6 12
3.TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C6 11
4.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H6 7
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Zatím ještě nebyly zaslány žádné zprávy.
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 6
Nejnovější člen: Ales P
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J Code: Josef J