Jméno:    Heslo: 
Registrovat | Stracené Heslo

SPONZOŘI



FOTKY


video video video video

VIDEA


video video video video

ZAPASY

Chlumec B10:3Sokol Stěžery C
Chlumec A6:10Jar.-Josefov 2 C
Chlumec A10:1Jaroměř
Chlumec A8:10Nový Bydžov A
Céčko porazilo DTJ. F
Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ: Sokol Chlumec n.C. C VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ: DTJ-Slavia Hradec Králové F  
Hráno v místnosti
přesná adresa
v podkroví sokolovny, Kozelkova 26/IV, Chlumec n.C. Dne: 20. 10. 2013 09:00
Celkový výsledek: Bodů Sad Míčků Vítěz
10 : 8 37 : 31 649 : 572 Sokol Chlumec n.C. C

 

Jednotlivé výsledky:
č. Hráči poř. oddílu Hráči host. oddílu Výsledek hry Sady Body
1. Jiřička Josef
Regimon Tomáš
Režný Pavel
Daněk Roman
-7 -10 8 -10   1 3 - /
2. Skřivan Jaroslav
Kycelt Martin
Obrdlíková Lucie
Vančura Jakub
11 1 3     3 0 / -
3. Kycelt Martin Daněk Roman -5 -3 -9     0 3 - /
4. Skřivan Jaroslav Režný Pavel -10 -10 11 3 -3 2 3 - /
5. Regimon Tomáš Obrdlíková Lucie -8 -12 3 -3   1 3 - /
6. Jiřička Josef Vančura Jakub 3 3 9     3 0 / -
7. Skřivan Jaroslav Daněk Roman -10 6 -6 -9   1 3 - /
8. Regimon Tomáš Režný Pavel 6 -8 -8 1 10 3 2 / -
9. Jiřička Josef Obrdlíková Lucie 6 1 4     3 0 / -
10. Kycelt Martin Vančura Jakub 6 9 7     3 0 / -
11. Regimon Tomáš Daněk Roman -8 -5 -6     0 3 - /
12. Jiřička Josef Režný Pavel 6 -12 6 6   3 1 / -
13. Kycelt Martin Obrdlíková Lucie 6 -7 4 9   3 1 / -
14. Skřivan Jaroslav Vančura Jakub 5 7 7     3 0 / -
15. Jiřička Josef Daněk Roman -6 -8 -4     0 3 - /
16. Kycelt Martin Režný Pavel 4 -8 -11 7 -8 2 3 - /
17. Skřivan Jaroslav Obrdlíková Lucie 6 -6 3 12   3 1 / -
18. Regimon Tomáš Vančura Jakub -7 9 -7 3 7 3 2 / -

 

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry 1 1 čtyřhry 1 1
Kycelt Martin 2 2 Daněk Roman 4 0
Skřivan Jaroslav 2 2 Režný Pavel 2 2
Regimon Tomáš 2 2 Obrdlíková Lucie 1 3
Jiřička Josef 3 1 Vančura Jakub 0 4

Josef J dne 20.10.2013 V žádné kategorii · Tisk
Krajská soutěž 1. třídy
1.TJ Jičín16 46
2.DTJ-Slavia Hr. Králové E16 42
3.Baník Vamberk16 41
4.Sokol České Meziříčí16 37
5.TJ Dvůr Králové n.L.16 36
6.Sokol Nemyčeves16 32
7.Tatran Hostinné B16 30
8.Jiskra Nový Bydžov16 28
9.Sokol Chlumec n.C.16 26
10.TTC Nové Město n.M.16 25
11.Sokol Jar.-Josefov 2 C16 24
12.Jiskra Jaroměř B16 17
Krajská soutěž 2. třídy
1.Sparta Úpice A16 46
2.Salamandr Hr. Králové16 40
3.TJ Nová Paka B16 38
4.TJ Lázně Bělohrad16 37
5.DTJ Hradec Králové F16 36
6.Tatran Hostinné C16 34
7.Jiskra Hořice16 32
8.TJ Jičín B16 31
9.Sokol Stará Paka B16 24
10.TTC KB Vrchlabí B16 24
11.Sokol Stěžery C16 21
12.Sokol Chlumec n.C. B16 21
Regionální přebor 1.třídy
1.TJ Sokol Stěžery D9 27
2.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G10 22
3.TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C10 17
4.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H9 10
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Zatím ještě nebyly zaslány žádné zprávy.
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J Code: Josef J