Jméno:    Heslo: 
Registrovat | Stracené Heslo

SPONZOŘI



FOTKY


video video video video

VIDEA


video video video video

ZAPASY

Chlumec B10:6Nová Paka B
Chlumec B8:10Bělohrad
Chlumec A10:2Úpice
Chlumec A10:2Hostinné D
Céčko podlehlo Stěžerům C
Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ: Sokol Stěžery C VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ: Sokol Chlumec n.C. C  
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ, Lipová 29, Stěžery Dne: 12. 10. 2013 09:00
Celkový výsledek: Bodů Sad Míčků Vítěz
16 : 2 48 : 22   Sokol Stěžery C

 

Jednotlivé výsledky:
č. Hráči poř. oddílu Hráči host. oddílu Výsledek hry Sady Body
1. Prousek Vít
Dufek Lukáš
Kycelt Martin
Regimon Tomáš
          3 2 / -
2. Částka David
Hrbek Martin
Skřivan Jaroslav
Havlín Jan
          3 1 / -
3. Prousek Vít Regimon Tomáš           3 1 / -
4. Dufek Lukáš Skřivan Jaroslav           3 2 / -
5. Hrbek Martin Kycelt Martin           3 2 / -
6. Částka David Havlín Jan           0 3 - /
7. Dufek Lukáš Regimon Tomáš           3 1 / -
8. Hrbek Martin Skřivan Jaroslav           3 0 / -
9. Částka David Kycelt Martin           3 0 / -
10. Prousek Vít Havlín Jan           3 0 / -
11. Hrbek Martin Regimon Tomáš           3 0 / -
12. Částka David Skřivan Jaroslav           3 2 / -
13. Prousek Vít Kycelt Martin           3 1 / -
14. Dufek Lukáš Havlín Jan           0 3 - /
15. Částka David Regimon Tomáš           3 0 / -
16. Prousek Vít Skřivan Jaroslav           3 1 / -
17. Dufek Lukáš Kycelt Martin           3 2 / -
18. Hrbek Martin Havlín Jan           3 1 / -

 

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry 2 0 čtyřhry 0 2
Prousek Vít 4 0 Regimon Tomáš 0 4
Dufek Lukáš 3 1 Skřivan Jaroslav 0 4
Hrbek Martin 4 0 Kycelt Martin 0 4
Částka David 3 1 Havlín Jan 2 2

Josef J dne 14.10.2013 V žádné kategorii · Tisk
Krajská soutěž 1. třídy
1.Jiskra Nový Bydžov5 15
2.Baník Vamberk5 13
3.DTJ-Slavia Hr. Králové D5 13
4.TJ Dvůr Králové n.L.5 12
5.Sokol České Meziříčí5 11
6.Sokol Chlumec n.C.5 11
7.TTC KB Vrchlabí5 10
8.Sokol PP Hr. Králové 2 E5 9
9.Sokol Stěžery B5 7
10.Sparta Úpice5 7
11.Sokol Nemyčeves5 7
12.Tatran Hostinné D5 5
Krajská soutěž 2. třídy
1.TJ Lázně Bělohrad6 18
2.Sokol Chlumec n.C. B5 13
3.Salamandr Hr. Králové5 13
4.TJ Jičín B5 10
5.TJ Dvůr Králové n.L. B5 10
6.Sokol Jar.-Josefov 2 C5 10
7.Sokol Chomutice5 9
8.TJ Nová Paka B5 9
9.TJ Trutnov - Poříčí5 8
10.DTJ-Slavia Hr. Králové E5 8
11.Jiskra Hořice5 8
12.TTC KB Vrchlabí B6 8
Regionální přebor muži 3.třída
1.TJ Jiskra Hořice C5 13
2.TJ Sokol Nemyčeves C4 11
3.TJ Sokol Roškopov A5 11
4.TJ SOKOL Stará Paka C4 10
5.TJ Jičín E4 9
6.TJ Lázně Bělohrad D4 8
7.TJ Sokol Chlumec C4 8
8.TJ TK Žlunice A4 7
9.TJ Sokol Úbislavice4 7
10.TJ Sokol Železnice B4 6
11.SK Miletín B4 5
12.TJ Sokol Rovensko B4 5
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Zatím ještě nebyly zaslány žádné zprávy.
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 3

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J Code: Josef J